CSM Focșani - Unirea Ungheni 05.04.2025 prognoză
Predicții pentru meci
05/04/2025
CSM Focșani
Unirea Ungheni
Coeficienți la momentul publicării prognozei 05.04.2025 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. Unirea Ungheni | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 7 | 5 | 7 | 19 | 20 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19. CSM Focsani | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 3 | 5 | 11 | 10 | 22 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
U20 Victoria NPL, Women
Bentleigh Greens SC U20 (Women)-FC Bulleen Lions U20 (Women)
Spring Hills FC U20 (Women)-Heidelberg United FC U20 (Women)
U23 Victoria Premier League 1
Melbourne Knights FC U23-FC Bulleen Lions U23
Northcote City FC U23-FC Melbourne Srbija U23
Brunswick Juventus FC U23-Brunswick City U23
U23 Queensland Premier League 1
Caboolture Sports FC U23-Sunshine Coast Wanderers U23
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care CSM Focșani și Unirea Ungheni au marcat primii în Liga 2 al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale CSM Focșani meciuri și Unirea Ungheni meciuri în cadrul turneului Liga 2
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru CSM Focșani și Unirea Ungheni la turneul Liga 2 în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în Liga 2 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie CSM Focșani în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Unirea Ungheni în Liga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
4 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în Liga 2 s-au încheiat la egalitate
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Unirea Ungheni în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Unirea Ungheni în Liga 2 s-au încheiat la egalitate
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
5 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în Liga 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Unirea Ungheni în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Unirea Ungheni în Liga 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CSM Focșani nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga 2 CSM Focșani nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Unirea Ungheni nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga 2 Unirea Ungheni nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în Liga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Unirea Ungheni în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Unirea Ungheni în Liga 2 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri CSM Focșani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri CSM Focșani în Liga 2 s-a încheiat cu o înfrângere
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Unirea Ungheni nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga 2 Unirea Ungheni nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 05.04.2025 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!