Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

AS Știința Turceni - Universitatea Craiova II 03.05.2024 prognoză

Predicții pentru meci

03/05/2024

AS Știința Turceni

11:00

Universitatea Craiova II

Bet:Dublă șansă - 12

Cotele:1.13

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 03.05.2024 19:40

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
1
0
3

Statistică comparativă

10
Chibrituri
10
3
Câștigă
6
1
Extrage
1
6
Pierderi
3
12
A marcat
25
25
Primit
18
-13
Diferența de goluri
+7
6
Media golurilor din meci
7
1.2
Goluri marcate pe meci
2.5
2.5
Goluri primite pe meci
1.8
3.7
Ambele echipe au marcat
4.3
24.3'
Minute/Goluri marcate
20.9'

Clasament

Echipa J C D P Î P O
5. Universitatea Craiova II
18 9 1 8 46 40 28
10. AS Stiinta Turceni
18 1 2 15 16 69 5

Cine va câștiga?

AS Știința Turceni
AS - %
Universitatea Craiova II
UNI - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

AS Știința Turceni
AS - 33%
Universitatea Craiova II
UNI - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

10
Chibrituri
10
3
Câștigă
6
1
Extrage
1
6
Pierderi
3
12
A marcat
25
25
Primit
18
-13
Diferența de goluri
+7
6
Media golurilor din meci
7
1.2
Goluri marcate pe meci
2.5
2.5
Goluri primite pe meci
1.8
3.7
Ambele echipe au marcat
4.3
24.3'
Minute/Goluri marcate
20.9'

Handicap Goluri

Timp complet
1st half/2nd half
Handicap
AS Știința Turceni Universitatea Craiova II
+2.5
0%
90%
+1.5
0%
90%
+0.5
0%
90%
-0.5
0%
40%
-1.5
0%
10%
-2.5
0%
10%
Handicap
AS Știința Turceni Universitatea Craiova II
+1.5 1R
0%
10%
+1.5 2R
0%
0%
+0.5 1R
0%
10%
+ 0.5 2R
0%
0%
-0.5 1R
0%
0%
-0.5 2R
0%
0%
-1.5 1R
0%
0%
-1.5 2R
0%
0%

Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu

Cartonașe Statistici

Total Cartonașe / Meci
AS Știința Turceni Universitatea Craiova II
0
0
0

Total cartonașe pe meci pentru AS Știința Turceni și Universitatea Craiova II la turneul Liga 3 în sezonul 2023/2024

Total Cartonașe
Cartonașe De Echipa/Cartonașe Împotriva
Total Cartonașe
AS Știința Turceni Universitatea Craiova II
Medie
Peste 2.5
0%
10%
5%
Peste 3.5
0%
0%
0%
Peste 4.5
0%
0%
5%
Peste 5.5
0%
0%
0%
Peste 6.5
0%
0%
0%
Cartonașe De Echipa
AS Știința Turceni Universitatea Craiova II
Medie
Peste 0.5
0%
10%
5%
Peste 1.5
0%
0%
0%
Peste 2.5
0%
0%
0%
Peste 3.5
0%
0%
0%
Cartonașe Împotriva
AS Știința Turceni Universitatea Craiova II
Medie
Peste 0.5
0%
10%
5%
Peste 1.5
0%
10%
5%
Peste 2.5
0%
0%
0%
Peste 3.5
0%
0%
0%

Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu

Sfaturi pentru pariuri

AS Știința Turceni

7 / 10 of last matches AS Știința Turceni in all competitions had less than 2 goals

AS Știința Turceni

7 / 10 of last matches AS Știința Turceni in Liga 3 had less than 2 goals

AS Știința Turceni Universitatea Craiova II

2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals

Universitatea Craiova II

2 / 10 of last matches Universitatea Craiova II in all competitions had less than 2 goals

Universitatea Craiova II

2 / 10 of last matches Universitatea Craiova II in Liga 3 had less than 2 goals

Pariați:Total - Sub (1.5)

AS Știința Turceni

4 / 10 of last matches in all competitions AS Știința Turceni played with a score of 0:0

AS Știința Turceni

4 / 10 of last matches in Liga 3 AS Știința Turceni played with a score of 0:0

AS Știința Turceni Universitatea Craiova II

1 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

Universitatea Craiova II

3 / 10 of last matches in all competitions Universitatea Craiova II played with a score of 0:0

Universitatea Craiova II

3 / 10 of last matches in Liga 3 Universitatea Craiova II played with a score of 0:0

Pariați:Total - Sub (0.5)

AS Știința Turceni

3 / 10 din ultimele meciuri AS Știința Turceni în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

AS Știința Turceni

3 / 10 din ultimele meciuri AS Știința Turceni în Liga 3 încheiate cu victoria ei

AS Știința Turceni

1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie AS Știința Turceni

Universitatea Craiova II

3 / 10 din ultimele ei meciuri Universitatea Craiova II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Universitatea Craiova II

3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Craiova II în Liga 3 s-a încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

AS Știința Turceni

6 / 10 din ultimele ei meciuri AS Știința Turceni în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

AS Știința Turceni

6 / 10 din ultimele meciuri AS Știința Turceni în Liga 3 s-a încheiat cu o înfrângere

Universitatea Craiova II

6 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Craiova II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Universitatea Craiova II

6 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Craiova II în Liga 3 încheiate cu victoria ei

Universitatea Craiova II

2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Universitatea Craiova II

Pariați:1x2 - C2

AS Știința Turceni

4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile AS Știința Turceni nu a pierdut

AS Știința Turceni

4 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3 AS Știința Turceni nu a pierdut

Universitatea Craiova II

1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Universitatea Craiova II

Pariați:Dublă șansă - 1X

AS Știința Turceni

4 / 10 din ultimele meciuri AS Știința Turceni în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat

AS Știința Turceni

4 / 10 din ultimele meciuri AS Știința Turceni în Liga 3 , cel puțin o echipă nu a marcat

AS Știința Turceni Universitatea Craiova II

1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat

Universitatea Craiova II

3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Craiova II în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat

Universitatea Craiova II

3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Craiova II în Liga 3 , cel puțin o echipă nu a marcat

Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu

Coeficienți la momentul publicării prognozei 03.05.2024 19:40

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!