Deportivo Alaves - Celta 22.11.2025 prognoză
Predicții pentru meci
22/11/2025
Deportivo Alaves
Celta
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.11.2025 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. Deportivo Alaves | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 4 | 3 | 5 | 11 | 11 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Celta | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 2 | 7 | 3 | 15 | 18 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Shamrock Rovers-Hibernian
Besta deild, Feminin
Grindavik/Njarovik (Women)-Valur (Femei)
LigaPro Primera A
Liga Deportiva Universitaria de Quito-Orense Sporting Club
Campionatul Islandei până 19 ani
Fylkir Ellidi până la 19 ani-HK Kopavogur până la 19 de ani
Stjarnan-KFG până la 19 ani-Leiknir KB până la 19 ani
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Deportivo Alaves și Celta au marcat primii în LaLiga al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Deportivo Alaves meciuri și Celta meciuri în cadrul turneului LaLiga
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Deportivo Alaves și Celta la turneul LaLiga în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele ei meciuri Deportivo Alaves în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Alaves în LaLiga s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Celta în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Celta în LaLiga încheiate cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Celta
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Alaves în LaLiga s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Celta în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Celta în LaLiga s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Celta în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Deportivo Alaves nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în LaLiga Deportivo Alaves nu au remizat
8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Celta nu a remizat
4 / 10 din ultimele meciuri în LaLiga Celta nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Alaves în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Alaves în LaLiga s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Celta în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
6 / 10 din ultimele meciuri Celta în LaLiga s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Alaves în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Alaves în LaLiga s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Celta în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Celta în LaLiga s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Celta în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
6 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Alaves în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Alaves în LaLiga , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Celta în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.11.2025 18:41
Cel mai frecvent rezultat intre Deportivo Alaves si Celta de Vigo este 1-0 cand Deportivo Alaves joaca acasa.
Pe durata ultimelor 20 intalniri cu Deportivo Alaves jucate acasa, Deportivo Alaves a castigat 10, au fost 5 egaluri in timp ce Celta de Vigo a castigat de 5 ori. Diferenta de goluri a fost de 28-20 in favoarea echipei Deportivo Alaves.
In ultimele 40 intalniri, Deportivo Alaves a castigat de 13 ori, au fost 11 egaluri, iar Celta de Vigo a castigat de 16 ori. Golaverajul este 54-44 in favoarea Celta de Vigo.
Meciurile din sezonul trecut: 1-1 (Deportivo Alaves acasa) si 2-1 (Celta de Vigo acasa).
Stiati ca Deportivo Alaves a marcat 36% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca Celta de Vigo a marcat 27% din goluri intre minutele 76-90?
Celta de Vigo are o serie de 4 victorii consecutive in meciurile din deplasare
Deportivo Alaves nu a marcat in 1 din 6 meciuri jucate acasa in LaLiga in acest sezon.
Celta de Vigo nu a marcat in 0 din 5 meciuri jucate in deplasare in LaLiga in acest sezon.
Carlos Vicente Robles este golgheterul echipei Deportivo Alaves cu 3 goluri. Borja Iglesias Quintas a marcat de 5 ori pentru Celta de Vigo.
Antonio Blanco Conde are mai multe cartonase galbene (4) decat orice alt jucator de la Deportivo Alaves. Miguel Roman Gonzalez a adunat 3 pentru Celta de Vigo.
Anul trecut, Deportivo Alaves a fost numarul 14 in clasament cu 13 puncte. Acum sunt numarul 10 cu 15 puncte.
Celta de Vigo a marcat cel putin un gol in 16 meciuri consecutive.
Deportivo Alaves castiga prima repriza din 22% meciuri, Celta de Vigo din 25% meciuri.
Deportivo Alaves castiga 22% din reprize, Celta de Vigo castiga 25%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (1-1)
Cand Deportivo Alaves conduce cu 1-0 acasa, castiga in 77% din meciuri.
Cand Celta de Vigo conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 72% din meciuri.
Cand Deportivo Alaves este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 8% din meciuri.
Cand Celta de Vigo este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 17% din meciuri.
In LaLiga, Celta de Vigo este intr-o forma mai buna decat Deportivo Alaves
Celta de Vigo's performance of the last 5 matches is better than Deportivo Alaves's.
Celta de Vigo a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Deportivo Alaves (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Deportivo Alaves a castigat 1, Celta de Vigo a castigat 2, 2 remize.
Celta de Vigo a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in LaLiga contra Deportivo Alaves.
Deportivo Alaves a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in LaLiga contra Celta de Vigo.
Deportivo Alaves inscrie 1.2 goluri intr-un meci impotriva Celta de Vigo si Celta de Vigo inscrie 1.6 goluri impotriva Deportivo Alaves (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Deportivo Alaves si Celta de Vigo este 2.8.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Deportivo Alaves si Celta de Vigo este 1.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in LaLiga.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Deportivo Alaves inscrie 0.83 goluri cand joaca acasa iar Celta de Vigo inscrie 1.72 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!