CA Quilmes II - Deportivo Riestra II 05.10.2023 prognoză
Predicții pentru meci
05/10/2023
CA Quilmes II
Deportivo Riestra II
Coeficienți la momentul publicării prognozei 05.10.2023 19:40
Statistică comparativă
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru CA Quilmes II și Deportivo Riestra II la turneul Liga Profesional, Rezerve în sezonul
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 of last matches CA Quilmes II in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches CA Quilmes II in Liga Profesional, Rezerve had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Deportivo Riestra II in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Deportivo Riestra II in Liga Profesional, Rezerve had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 of last matches in all competitions CA Quilmes II played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Liga Profesional, Rezerve CA Quilmes II played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Deportivo Riestra II played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga Profesional, Rezerve Deportivo Riestra II played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
2 / 10 din ultimele meciuri CA Quilmes II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri CA Quilmes II în Liga Profesional, Rezerve s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Riestra II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Riestra II în Liga Profesional, Rezerve s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele meciuri CA Quilmes II în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri CA Quilmes II în Liga Profesional, Rezerve s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Riestra II în Liga Profesional, Rezerve s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
2 / 10 of last matches CA Quilmes II in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches CA Quilmes II in Liga Profesional, Rezerve had at least 3 goals
2 / 10 of last matches Deportivo Riestra II in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Deportivo Riestra II in Liga Profesional, Rezerve had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
2 / 10 din ultimele ei meciuri CA Quilmes II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri CA Quilmes II în Liga Profesional, Rezerve s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Riestra II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Deportivo Riestra II în Liga Profesional, Rezerve încheiate cu victoria ei
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Deportivo Riestra II
Pariați:1x2 - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 05.10.2023 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!