SC Dinamo 1948 Bucuresti - Liceul Pantelimon până la 19 ani 16.11.2024 prognoză
Predicții pentru meci
16/11/2024
SC Dinamo 1948 Bucuresti
Liceul Pantelimon până la 19 ani
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
USL League Two
Sunflower State FC-Des Moines Menace
Memphis FC-Mississippi Brilla
Cupa Chile
Universidad Catolica-Everton de Vina del Mar
USL League Two
Fort Worth Vaqueros-McKinney Chupacabras FC
Colorado Storm-Colorado International Soccer Academy
Snohomish United-Tacoma Stars
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
5 / 8 of last matches SC Dinamo 1948 Bucuresti in all competitions had less than 3 goals
5 / 8 of last matches SC Dinamo 1948 Bucuresti in Cupa României Under-19 had less than 3 goals
5 / 5 of last matches Liceul Pantelimon până la 19 ani in all competitions had less than 3 goals
5 / 5 of last matches Liceul Pantelimon până la 19 ani in Cupa României Under-19 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 8 of last matches SC Dinamo 1948 Bucuresti in all competitions scored at least 1 goal
7 / 8 of last matches SC Dinamo 1948 Bucuresti in Cupa României Under-19 scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
2 / 5 of last matches Liceul Pantelimon până la 19 ani in all competitions scored at least 1 goal
2 / 5 of last matches Liceul Pantelimon până la 19 ani in Cupa României Under-19 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
5 / 8 din ultimele meciuri SC Dinamo 1948 Bucuresti în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 8 din ultimele meciuri SC Dinamo 1948 Bucuresti în Cupa României Under-19 încheiate cu victoria ei
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie SC Dinamo 1948 Bucuresti
4 / 5 din ultimele ei meciuri Liceul Pantelimon până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 5 din ultimele meciuri Liceul Pantelimon până la 19 ani în Cupa României Under-19 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
5 / 8 din ultimele meciuri în toate competițiile SC Dinamo 1948 Bucuresti nu a pierdut
5 / 8 din ultimele meciuri în Cupa României Under-19 SC Dinamo 1948 Bucuresti nu a pierdut
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Liceul Pantelimon până la 19 ani
Pariați:Dublă șansă - 1X
4 / 8 of last matches SC Dinamo 1948 Bucuresti in all competitions had less than 2 goals
4 / 8 of last matches SC Dinamo 1948 Bucuresti in Cupa României Under-19 had less than 2 goals
4 / 5 of last matches Liceul Pantelimon până la 19 ani in all competitions had less than 2 goals
4 / 5 of last matches Liceul Pantelimon până la 19 ani in Cupa României Under-19 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 8 din ultimele meciuri SC Dinamo 1948 Bucuresti în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 8 din ultimele meciuri SC Dinamo 1948 Bucuresti în Cupa României Under-19 , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
3 / 5 din ultimele meciuri Liceul Pantelimon până la 19 ani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 5 din ultimele meciuri Liceul Pantelimon până la 19 ani în Cupa României Under-19 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!