Duquecaxiense - Vera Cruz Rio de Janeiro 23.06.2025 prognoză
Predicții pentru meci
23/06/2025
Duquecaxiense
Vera Cruz Rio de Janeiro
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.06.2025 19:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
MLS+
Toronto+-Orlando +
Toronto+-Nashville +
Toronto+-Cincinnati +
Cincinnati +-Orlando +
Cincinnati +-Nashville +
Nashville +-Orlando +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri Duquecaxiense în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 3 din ultimele meciuri Duquecaxiense în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 9 din ultimele meciuri Vera Cruz Rio de Janeiro în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 9 din ultimele meciuri Vera Cruz Rio de Janeiro în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Duquecaxiense în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 9 din ultimele meciuri Vera Cruz Rio de Janeiro în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 9 din ultimele meciuri Vera Cruz Rio de Janeiro în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
1 / 3 din ultimele meciuri Duquecaxiense în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
4 / 9 din ultimele meciuri Vera Cruz Rio de Janeiro în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 9 din ultimele meciuri Vera Cruz Rio de Janeiro în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Duquecaxiense în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 3 din ultimele meciuri Duquecaxiense în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C s-a încheiat cu o înfrângere
8 / 9 din ultimele meciuri în toate competițiile Vera Cruz Rio de Janeiro nu a pierdut
8 / 9 din ultimele meciuri în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C Vera Cruz Rio de Janeiro nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Duquecaxiense nu a remizat
3 / 3 din ultimele meciuri în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C Duquecaxiense nu au remizat
7 / 9 din ultimele meciuri în toate competițiile Vera Cruz Rio de Janeiro nu a remizat
7 / 9 din ultimele meciuri în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C Vera Cruz Rio de Janeiro nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Duquecaxiense în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 9 din ultimele meciuri Vera Cruz Rio de Janeiro în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 9 din ultimele meciuri Vera Cruz Rio de Janeiro în Campionatul Braziliei. Liga Carioca C s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.06.2025 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!