Esporte Clube Juventude - Flamengo 26.06.2024 prognoză
Predicții pentru meci
26/06/2024
Esporte Clube Juventude
Flamengo
Coeficienți la momentul publicării prognozei 26.06.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Flamengo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Esporte Clube Juventude | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 14 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
MLS+
Indy+-Louisville+
Rowdies+-Tulsa+
Indy+-Rowdies+
Louisville+-Tulsa+
Indy+-Tulsa+
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Esporte Clube Juventude și Flamengo la turneul Brasilero Seria A în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Esporte Clube Juventude în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Esporte Clube Juventude în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Brasilero Seria A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
4 / 10 din ultimele meciuri Esporte Clube Juventude în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Esporte Clube Juventude în Brasilero Seria A s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Brasilero Seria A s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Esporte Clube Juventude nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria A Esporte Clube Juventude nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Flamengo nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria A Flamengo nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Esporte Clube Juventude nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria A Esporte Clube Juventude nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Flamengo
Pariați:Dublă șansă - 1X
3 / 10 din ultimele meciuri Esporte Clube Juventude în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Esporte Clube Juventude în Brasilero Seria A încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Esporte Clube Juventude
1 / 10 din ultimele ei meciuri Flamengo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Brasilero Seria A s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Esporte Clube Juventude în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Esporte Clube Juventude în Brasilero Seria A , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Flamengo în Brasilero Seria A , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 26.06.2024 19:41
Cel mai frecvent rezultat intre EC Juventude RS si Flamengo RJ este 2-2 cand EC Juventude RS joaca acasa.
Pe durata ultimelor 7 intalniri cu EC Juventude RS jucate acasa, EC Juventude RS a castigat 3, au fost 4 egaluri in timp ce Flamengo RJ a castigat de 0 ori. Diferenta de goluri a fost de 11-8 in favoarea echipei EC Juventude RS.
In ultimele 13 intalniri, EC Juventude RS a castigat de 5 ori, au fost 4 egaluri, iar Flamengo RJ a castigat de 4 ori. Golaverajul este 25-18 in favoarea Flamengo RJ.
Stiati ca Flamengo RJ a marcat 25% din goluri intre minutele 31-45?
EC Juventude RS nu a pierdut in ultimele 8 meciuri jucate acasa.
Flamengo RJ nu a pierdut in ultimele 9 meciuri.
Cand joaca acasa, EC Juventude RS nu a pierdut niciodata cu Flamengo RJ in ultimele 7 intalniri.
EC Juventude RS a primit 4 cartonase rosii in acest sezon. Acesta este cel mai mare numar in Brasilero Seria A.
EC Juventude RS nu a marcat in 0 din 5 meciuri jucate acasa in Brasilero Seria A in acest sezon.
Flamengo RJ nu a marcat in 1 din 6 meciuri jucate in deplasare in Brasilero Seria A in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei EC Juventude RS pentru meciurile jucate acasa este: 2-2-0.
Recordul din acest sezon al echipei Flamengo RJ pentru meciurile jucate in deplasare este: 2-3-0.
EC Juventude RS a marcat cel putin un gol in 10 meciuri consecutive.
Flamengo RJ a marcat cel putin un gol in 9 meciuri consecutive.
EC Juventude RS castiga prima repriza din 26% meciuri, Flamengo RJ din 40% meciuri.
EC Juventude RS castiga 26% din reprize, Flamengo RJ castiga 40%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (2-2)
Cand EC Juventude RS conduce cu 1-0 acasa, castiga in 77% din meciuri.
Cand Flamengo RJ conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 72% din meciuri.
Cand EC Juventude RS este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 14% din meciuri.
Cand Flamengo RJ este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 27% din meciuri.
In Brasilero Seria A, Flamengo RJ este intr-o forma mai buna decat EC Juventude RS
Flamengo RJ's performance of the last 5 matches is better than EC Juventude RS's.
Flamengo RJ a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva EC Juventude RS (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, EC Juventude RS a castigat 1, Flamengo RJ a castigat 2, 2 remize.
Flamengo RJ a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Brasilero Seria A contra EC Juventude RS.
EC Juventude RS a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Brasilero Seria A contra Flamengo RJ.
EC Juventude RS inscrie 1.2 goluri intr-un meci impotriva Flamengo RJ si Flamengo RJ inscrie 2.2 goluri impotriva EC Juventude RS (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre EC Juventude RS si Flamengo RJ este 3.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre EC Juventude RS si Flamengo RJ este 2.4.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Brasilero Seria A.
EC Juventude RS inscrie 1.5 goluri cand joaca acasa iar Flamengo RJ inscrie 1.44 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Stiati ca EC Juventude RS a marcat 27% din goluri intre minutele 46-60?
Stiati ca Flamengo RJ a marcat 32% din goluri intre minutele 76-90?
Flamengo RJ nu a pierdut nici un meci din ultimele 4 jucate in deplasare
Lucas Henrique Barbosa este golgheterul echipei EC Juventude RS cu 3 goluri. Pedro a marcat de 4 ori pentru Flamengo RJ.
Caique are mai multe cartonase galbene (4) decat orice alt jucator de la EC Juventude RS. Leo Pereira a adunat 4 pentru Flamengo RJ.
Niciuna din echipe nu a primit gol in ultimul meci.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!