Ehtar Belleville FC - Gios Lions SC 07.06.2024 prognoză
Predicții pentru meci
07/06/2024
Ehtar Belleville FC
Gios Lions SC
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Gios Lions SC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Ehtar Belleville FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 15 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Wc Predators-Hershey
Ambassadors FC Ohio-Buffalo Stallions
Duluth-Dakota Fusion FC
Flower City Union -Rochester NY FC Academy
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
6 / 9 din ultimele ei meciuri Ehtar Belleville FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 9 din ultimele meciuri Ehtar Belleville FC în National Premier Soccer League s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 3 din ultimele meciuri în toate competițiile Gios Lions SC nu a pierdut
3 / 3 din ultimele meciuri în National Premier Soccer League Gios Lions SC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 9 din ultimele meciuri în toate competițiile Ehtar Belleville FC nu a remizat
7 / 9 din ultimele meciuri în National Premier Soccer League Ehtar Belleville FC nu au remizat
2 / 3 din ultimele meciuri în toate competițiile Gios Lions SC nu a remizat
2 / 3 din ultimele meciuri în National Premier Soccer League Gios Lions SC nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
5 / 9 of last matches Ehtar Belleville FC in all competitions scored at least 2 goals
5 / 9 of last matches Ehtar Belleville FC in National Premier Soccer League scored at least 2 goals
3 / 3 of last matches Gios Lions SC in all competitions scored at least 2 goals
3 / 3 of last matches Gios Lions SC in National Premier Soccer League scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
6 / 9 din ultimele ei meciuri Ehtar Belleville FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 9 din ultimele meciuri Ehtar Belleville FC în National Premier Soccer League s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 3 din ultimele meciuri Gios Lions SC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 3 din ultimele meciuri Gios Lions SC în National Premier Soccer League încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
6 / 9 of last matches Ehtar Belleville FC in all competitions had less than 3 goals
6 / 9 of last matches Ehtar Belleville FC in National Premier Soccer League had less than 3 goals
1 / 3 of last matches Gios Lions SC in all competitions had less than 3 goals
1 / 3 of last matches Gios Lions SC in National Premier Soccer League had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
3 / 9 of last matches Ehtar Belleville FC in all competitions scored at least 3 goals
3 / 9 of last matches Ehtar Belleville FC in National Premier Soccer League had at least 3 goals
2 / 3 of last matches Gios Lions SC in all competitions scored at least 3 goals
2 / 3 of last matches Gios Lions SC in National Premier Soccer League had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!