Eskola Varșovia până la 19 ani - Arka Gdynia sub 19 10.08.2024 prognoză
Predicții pentru meci
10/08/2024
Eskola Varșovia până la 19 ani
Arka Gdynia sub 19
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
USL League Two
New England FC-Vermont Green FC
USL League One
Charlotte Independence-Corpus Christi
National Premier Soccer League
Duluth-Dakota Fusion FC
Cupa Chile
Cobresal-Deportes La Serena
Deportes Limache-Coquimbo Unido
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Eskola Varșovia până la 19 ani și Arka Gdynia sub 19 la turneul CLJ în sezonul 2024/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches Eskola Varșovia până la 19 ani in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Eskola Varșovia până la 19 ani in CLJ scored at least 1 goal
2 / 2 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches Arka Gdynia sub 19 in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Arka Gdynia sub 19 in CLJ scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
8 / 10 of last matches Eskola Varșovia până la 19 ani in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Eskola Varșovia până la 19 ani in CLJ had less than 2 goals
2 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Arka Gdynia sub 19 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Arka Gdynia sub 19 in CLJ had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Eskola Varșovia până la 19 ani nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în CLJ Eskola Varșovia până la 19 ani nu au remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Arka Gdynia sub 19 nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în CLJ Arka Gdynia sub 19 nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 din ultimele ei meciuri Eskola Varșovia până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Eskola Varșovia până la 19 ani în CLJ s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Arka Gdynia sub 19 nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în CLJ Arka Gdynia sub 19 nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 10 din ultimele meciuri Eskola Varșovia până la 19 ani în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Eskola Varșovia până la 19 ani în CLJ s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Arka Gdynia sub 19 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Arka Gdynia sub 19 în CLJ s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
6 / 10 din ultimele ei meciuri Eskola Varșovia până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Eskola Varșovia până la 19 ani în CLJ s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Arka Gdynia sub 19 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Arka Gdynia sub 19 în CLJ încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!