Espoir Tsevie - Unisport de Sokode 29.12.2024 prognoză
Predicții pentru meci
29/12/2024
Espoir Tsevie
Unisport de Sokode
Coeficienți la momentul publicării prognozei 29.12.2024 18:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Premier League
Azam-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City-TRA United
Coastal Union-Pamba Jiji
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
5 / 9 din ultimele meciuri Unisport de Sokode în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 9 din ultimele meciuri Unisport de Sokode în Campionatul Național din Togo încheiate cu victoria ei
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Unisport de Sokode
Pariați:1x2 - C2
1 / 2 din ultimele meciuri Espoir Tsevie în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri Espoir Tsevie în Campionatul Național din Togo s-au încheiat la egalitate
2 / 9 din ultimele meciuri Unisport de Sokode în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 9 din ultimele meciuri Unisport de Sokode în Campionatul Național din Togo s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
7 / 9 din ultimele meciuri în toate competițiile Unisport de Sokode nu a remizat
7 / 9 din ultimele meciuri în Campionatul Național din Togo Unisport de Sokode nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 2 din ultimele meciuri în toate competițiile Espoir Tsevie nu a pierdut
1 / 2 din ultimele meciuri în Campionatul Național din Togo Espoir Tsevie nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 9 din ultimele ei meciuri Unisport de Sokode în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 9 din ultimele meciuri Unisport de Sokode în Campionatul Național din Togo s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 2 of last matches Espoir Tsevie in all competitions had less than 3 goals
2 / 2 of last matches Espoir Tsevie in Campionatul Național din Togo had less than 3 goals
7 / 9 of last matches Unisport de Sokode in all competitions had less than 3 goals
7 / 9 of last matches Unisport de Sokode in Campionatul Național din Togo had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 29.12.2024 18:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!