Everton - Brighton & Hove Albion 24.08.2025 prognoză
Predicții pentru meci
24/08/2025
Everton
Brighton & Hove Albion
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.08.2025 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Brighton & Hove Albion | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Everton | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Brasilero Seria B
Cuiabá-America Minas Gerais
USL League Two
Rochester FC-Chicago City Dutch Lions FC
Cedar Stars Rush-Long Island Rough Riders
Cupa Mondială
Portugalia-Croația
USL League Two
Cedar Stars Rush-Long Island Rough Riders
Apotheos FC-East Atlanta
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Everton și Brighton & Hove Albion la turneul Premier League în sezonul 2025/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Everton în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Everton în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în Premier League s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Everton în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Everton în Premier League încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Everton
3 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în Premier League s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
6 / 10 din ultimele meciuri Everton în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Everton în Premier League , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în Premier League , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Everton nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Premier League Everton nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Brighton & Hove Albion nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Premier League Brighton & Hove Albion nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Everton în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Everton în Premier League s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în Premier League s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele meciuri Everton în Premier League s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Brighton & Hove Albion în Premier League s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Brighton & Hove Albion în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.08.2025 19:41
Cel mai frecvent rezultat intre Everton FC si Brighton & Hove Albion FC este 1-1. 3 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 8 intalniri cu Everton FC jucate acasa, Everton FC a castigat 4, au fost 1 egaluri in timp ce Brighton & Hove Albion FC a castigat de 3 ori.
In ultimele 16 intalniri, Everton FC a castigat de 7 ori, au fost 4 egaluri iar Brighton & Hove Albion FC a castigat de 5 ori.
Ultima victorie acasa a echipei Everton FC impotriva echipei Brighton & Hove Albion FC a fost in 2020
Meciurile din sezonul trecut: 0-3 (Everton FC acasa) si 0-1 (Brighton & Hove Albion FC acasa).
Everton FC nu a castigat in ultimele 6 meciuri.
Brighton & Hove Albion FC nu a pierdut in ultimele 10 meciuri.
Brighton & Hove Albion FC nu a pierdut nici un meci din ultimele 4 jucate in deplasare
Everton FC a primit gol in fiecare din ultimele 6 meciuri.
Brighton & Hove Albion FC a marcat cel putin un gol in 13 meciuri consecutive.
Everton FC castiga prima repriza din 25% meciuri, Brighton & Hove Albion FC din 39% meciuri.
Everton FC castiga 25% din reprize, Brighton & Hove Albion FC castiga 39%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Everton FC.
In ultima intalnire Everton FC a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Everton FC conduce cu 1-0 acasa, castiga in 54% din meciuri.
Cand Brighton & Hove Albion FC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 57% din meciuri.
Cand Everton FC este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 10% din meciuri.
Cand Brighton & Hove Albion FC este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 25% din meciuri.
In Premier League, Brighton & Hove Albion FC este intr-o forma mai buna decat Everton FC
Brighton & Hove Albion FC's performance of the last 5 matches is better than Everton FC's.
Everton FC a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Brighton & Hove Albion FC (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Everton FC a castigat 2, Brighton & Hove Albion FC a castigat 1, 2 remize.
Everton FC a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Premier League contra Brighton & Hove Albion FC.
Brighton & Hove Albion FC a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Premier League contra Everton FC.
Everton FC inscrie 1.6 goluri intr-un meci impotriva Brighton & Hove Albion FC si Brighton & Hove Albion FC inscrie 1.2 goluri impotriva Everton FC (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Everton FC si Brighton & Hove Albion FC este 2.8.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Everton FC si Brighton & Hove Albion FC este 1.2.
Everton FC inscrie 1.33 goluri cand joaca acasa iar Brighton & Hove Albion FC inscrie 1.95 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!