Fatih Karagumruk până la 19 ani - Keciorengucu până la 19 ani 26.02.2025 prognoză
Predicții pentru meci
26/02/2025
Fatih Karagumruk până la 19 ani
Keciorengucu până la 19 ani
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Ayr United-Dumbarton
Alloa Athletic-Livingston
Mold Alexandra-Airbus UK Broughton
Raith Rovers-Edinburgh FC
Clachnacuddin-Ross County
Queen's Park-Clyde
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Fatih Karagumruk până la 19 ani și Keciorengucu până la 19 ani au marcat primii în Elit B U19 al sezonului 2024/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Fatih Karagumruk până la 19 ani meciuri și Keciorengucu până la 19 ani meciuri în cadrul turneului Elit B U19
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Fatih Karagumruk până la 19 ani și Keciorengucu până la 19 ani la turneul Elit B U19 în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 din ultimele ei meciuri Fatih Karagumruk până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Fatih Karagumruk până la 19 ani în Elit B U19 s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Fatih Karagumruk până la 19 ani
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Keciorengucu până la 19 ani nu a pierdut
10 / 10 din ultimele meciuri în Elit B U19 Keciorengucu până la 19 ani nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Fatih Karagumruk până la 19 ani nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Elit B U19 Fatih Karagumruk până la 19 ani nu au remizat
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Keciorengucu până la 19 ani nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Elit B U19 Keciorengucu până la 19 ani nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 din ultimele meciuri Fatih Karagumruk până la 19 ani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Fatih Karagumruk până la 19 ani în Elit B U19 , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Keciorengucu până la 19 ani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Keciorengucu până la 19 ani în Elit B U19 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
7 / 10 of last matches in all competitions Fatih Karagumruk până la 19 ani played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Elit B U19 Fatih Karagumruk până la 19 ani played with a score of 0:0
1 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Keciorengucu până la 19 ani played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Elit B U19 Keciorengucu până la 19 ani played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
7 / 10 of last matches in all competitions Fatih Karagumruk până la 19 ani played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Elit B U19 Fatih Karagumruk până la 19 ani played with a score of 0:0
1 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Keciorengucu până la 19 ani played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Elit B U19 Keciorengucu până la 19 ani played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Fatih Karagumruk până la 19 ani nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Elit B U19 Fatih Karagumruk până la 19 ani nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!