Aarau (Femei) - FC Rapperswil-Jona (Women) 04.10.2025 prognoză
Predicții pentru meci
04/10/2025
Aarau (Femei)
FC Rapperswil-Jona (Women)
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. FC Rapperswil-Jona (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. FC Aarau (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 13 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Prima Divizie
FC Astana Reserve-Kaspiy Reserve
Akademiya Ontustyk-Shakhter Karaganda
Premier League
Welwalo Adigrat-Saint-George Addis Abeba
Wolaitta Dicha-Ethiopian Buna
Shire Endaselassie-Shaggar City
Awassa City-Adama City
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Aarau (Femei) și FC Rapperswil-Jona (Women) au marcat primii în Super League, Feminin al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Aarau (Femei) meciuri și FC Rapperswil-Jona (Women) meciuri în cadrul turneului Super League, Feminin
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Aarau (Femei) și FC Rapperswil-Jona (Women) la turneul Super League, Feminin în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Aarau (Femei) in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Aarau (Femei) in Super League, Feminin had less than 2 goals
2 / 6 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches FC Rapperswil-Jona (Women) in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches FC Rapperswil-Jona (Women) in Super League, Feminin had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 of last matches Aarau (Femei) in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Aarau (Femei) in Super League, Feminin scored at least 1 goal
5 / 6 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
5 / 10 of last matches FC Rapperswil-Jona (Women) in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches FC Rapperswil-Jona (Women) in Super League, Feminin scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
1 / 10 of last matches Aarau (Femei) in all competitions scored at least 2 goals
1 / 10 of last matches Aarau (Femei) in Super League, Feminin scored at least 2 goals
4 / 6 of the last matches between the teams was at least 2 goals
3 / 10 of last matches FC Rapperswil-Jona (Women) in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches FC Rapperswil-Jona (Women) in Super League, Feminin scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
3 / 6 of the last match between the teams was at least 3 goals
1 / 10 of last matches FC Rapperswil-Jona (Women) in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches FC Rapperswil-Jona (Women) in Super League, Feminin had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
3 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Aarau (Femei)
Pariați:1x2 - C1
3 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie FC Rapperswil-Jona (Women)
Pariați:Dublă șansă - 1X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!