FC Altai Oskemen - Okzhetpes 22.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
22/05/2026
FC Altai Oskemen
Okzhetpes
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.05.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Okzhetpes | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 5 | 4 | 1 | 13 | 8 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. FC Altai Oskemen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 1 | 5 | 4 | 5 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Premier League
Aktobe-Zhetysu
Atîrau-Caspii Aktau
FC Kaisar-Irtâș Pavlodar
Ordabasy-Ulytau FC
Veikkausliiga
Vaasan Palloseura-Mariehamn
Ykkonen
Oulun Luistinseura-Inter Turku II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care FC Altai Oskemen și Okzhetpes au marcat primii în Premier League al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale FC Altai Oskemen meciuri și Okzhetpes meciuri în cadrul turneului Premier League
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru FC Altai Oskemen și Okzhetpes la turneul Premier League în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele ei meciuri FC Altai Oskemen în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri FC Altai Oskemen în Premier League s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie FC Altai Oskemen
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Okzhetpes nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Premier League Okzhetpes nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 10 din ultimele meciuri FC Altai Oskemen în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri FC Altai Oskemen în Premier League , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Okzhetpes în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Okzhetpes în Premier League , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FC Altai Oskemen nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Premier League FC Altai Oskemen nu a pierdut
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Okzhetpes
Pariați:Dublă șansă - 1X
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FC Altai Oskemen nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Premier League FC Altai Oskemen nu au remizat
2 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Okzhetpes nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Premier League Okzhetpes nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri FC Altai Oskemen în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri FC Altai Oskemen în Premier League încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie FC Altai Oskemen
2 / 10 din ultimele ei meciuri Okzhetpes în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Okzhetpes în Premier League s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
9 / 10 of last matches FC Altai Oskemen in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches FC Altai Oskemen in Premier League had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Okzhetpes in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Okzhetpes in Premier League had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.05.2026 19:40
Altay Vko nu a marcat in 4 din 5 meciuri jucate acasa in Premier League in acest sezon.
FC Okzhetpes nu a marcat in 0 din 4 meciuri jucate in deplasare in Premier League in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Altay Vko pentru meciurile jucate acasa este: 0-3-2.
Altay Vko castiga prima repriza din 33% meciuri, FC Okzhetpes din 27% meciuri.
Altay Vko castiga 33% din reprize, FC Okzhetpes castiga 27%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Altay Vko.
In ultima intalnire Altay Vko a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Altay Vko conduce cu 1-0 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand FC Okzhetpes conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 50% din meciuri.
Cand Altay Vko este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand FC Okzhetpes este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Premier League, FC Okzhetpes este intr-o forma mai buna decat Altay Vko
Altay Vko's performance of the last 5 matches is better than FC Okzhetpes's.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Premier League.
Altay Vko inscrie 1.94 goluri cand joaca acasa iar FC Okzhetpes inscrie 1.31 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
FC Okzhetpes are o serie de 3 meciuri consecutive fara a primi gol.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!