Annecy - Rodez Aveyron 09.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
09/05/2026
Annecy
Rodez Aveyron
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.05.2026 19:44
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Rodez Aveyron | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 14 | 13 | 6 | 43 | 38 | 55 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Annecy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 15 | 7 | 11 | 48 | 37 | 52 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
USL League Two
Akron City FC-Erie Sports Center
USL W League
Virginia Development Academy-Eagle FC
Campionatul Chilean. Assenso. Femei
CSD Rangers (Femei)-Curico Unido (Femei)
Besta deild
Hafnarfjordur-Stjarnan
Divizia 1
KF Aegir Thorlakshofn-Fylkir
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Annecy și Rodez Aveyron au marcat primii în Liga 2 al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Annecy meciuri și Rodez Aveyron meciuri în cadrul turneului Liga 2
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Annecy și Rodez Aveyron la turneul Liga 2 în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 din ultimele meciuri Annecy în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri Annecy în Liga 2 încheiate cu victoria ei
1 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Annecy
Pariați:1x2 - C1
5 / 10 din ultimele meciuri Annecy în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Annecy în Liga 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Rodez Aveyron în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Rodez Aveyron în Liga 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele ei meciuri Annecy în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Annecy în Liga 2 s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Rodez Aveyron în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri Rodez Aveyron în Liga 2 încheiate cu victoria ei
4 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Rodez Aveyron
Pariați:1x2 - C2
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Annecy nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga 2 Annecy nu au remizat
5 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rodez Aveyron nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga 2 Rodez Aveyron nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Annecy nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga 2 Annecy nu a pierdut
1 / 7 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Rodez Aveyron
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele meciuri Annecy în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 7 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Annecy în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Rodez Aveyron în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Rodez Aveyron în Liga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.05.2026 19:44
In ultimele 7 intalniri, FC Annecy a castigat de 1 ori, au fost 2 egaluri, iar Rodez Aveyron a castigat de 4 ori. Golaverajul este 16-9 in favoarea Rodez Aveyron.
Meciurile din sezonul trecut: 1-1 (FC Annecy acasa) si 5-1 (Rodez Aveyron acasa).
FC Annecy nu a pierdut in ultimele 5 meciuri.
Rodez Aveyron nu a pierdut in ultimele 18 meciuri.
Rodez Aveyron nu a pierdut nici un meci din ultimele 9 jucate in deplasare
FC Annecy nu a marcat in 2 din 15 meciuri jucate acasa in Liga 2 in acest sezon.
Rodez Aveyron nu a marcat in 4 din 16 meciuri jucate in deplasare in Liga 2 in acest sezon.
FC Annecy castiga prima repriza din 46% meciuri, Rodez Aveyron din 25% meciuri.
FC Annecy castiga 46% din reprize, Rodez Aveyron castiga 25%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Rodez Aveyron.
In ultima intalnire Rodez Aveyron a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand FC Annecy conduce cu 1-0 acasa, castiga in 53% din meciuri.
Cand Rodez Aveyron conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 62% din meciuri.
Cand FC Annecy este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Rodez Aveyron este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 27% din meciuri.
Rodez Aveyron a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva FC Annecy (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, FC Annecy a castigat 1, Rodez Aveyron a castigat 3, 1 remize.
Rodez Aveyron a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Liga 2 contra FC Annecy.
FC Annecy a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Liga 2 contra Rodez Aveyron.
FC Annecy inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva Rodez Aveyron si Rodez Aveyron inscrie 2.2 goluri impotriva FC Annecy (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre FC Annecy si Rodez Aveyron este 3.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre FC Annecy si Rodez Aveyron este 1.
FC Annecy inscrie 1.61 goluri cand joaca acasa iar Rodez Aveyron inscrie 1.29 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
FC Annecy are o serie de 3 victorii consecutive in Liga 2.
FC Annecy are o serie de 3 victorii consecutive.
In Liga 2, FC Annecy este intr-o forma mai buna decat Rodez Aveyron
FC Annecy's performance of the last 5 matches is better than Rodez Aveyron's.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!