Carl Zeiss - VSG Altglienicke 28.02.2025 prognoză
Predicții pentru meci
28/02/2025
Carl Zeiss
VSG Altglienicke
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Carl Zeiss Jena | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 10 | 5 | 5 | 44 | 25 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. VSG Altglienicke | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 6 | 7 | 6 | 21 | 18 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Mocambola
Liga Desportiva De Sofala-Ferroviario de Nampula
CE U19
Croația până la 19 ani-Italia până la 19 ani
Premier League
Reyady Abaseya-Racing Beirut
Campionatul Argentinei. Primera C. Metropolitana. Liga de rezervă
Sportivo Barracas II-Justo Jose de Urquiza II
Argentina. Primera B Metropolitana. Liga de rezervă
Deportivo Laferrere II-UAI Urquiza II
Premier League
Al Riyadi Al Abassiya-Racing Beirut
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Carl Zeiss și VSG Altglienicke au marcat primii în Liga Regionala Nordest al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Carl Zeiss meciuri și VSG Altglienicke meciuri în cadrul turneului Liga Regionala Nordest
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Carl Zeiss și VSG Altglienicke la turneul Liga Regionala Nordest în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches Carl Zeiss in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Carl Zeiss in Liga Regionala Nordest had less than 3 goals
9 / 10 of last matches VSG Altglienicke in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches VSG Altglienicke in Liga Regionala Nordest had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
6 / 10 of last matches Carl Zeiss in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Carl Zeiss in Liga Regionala Nordest had less than 2 goals
5 / 8 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches VSG Altglienicke in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches VSG Altglienicke in Liga Regionala Nordest had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Carl Zeiss nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga Regionala Nordest Carl Zeiss nu au remizat
3 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile VSG Altglienicke nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga Regionala Nordest VSG Altglienicke nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele ei meciuri Carl Zeiss în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Carl Zeiss în Liga Regionala Nordest s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 8 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Carl Zeiss
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile VSG Altglienicke nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga Regionala Nordest VSG Altglienicke nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele meciuri Carl Zeiss în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Carl Zeiss în Liga Regionala Nordest s-au încheiat la egalitate
5 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri VSG Altglienicke în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri VSG Altglienicke în Liga Regionala Nordest s-au încheiat la egalitate
5 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Carl Zeiss nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga Regionala Nordest Carl Zeiss nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
Cel mai frecvent rezultat intre Carl Zeiss Jena si VSG Altglienicke este 0-0. 3 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
In ultimele 8 intalniri, Carl Zeiss Jena a castigat de 0 ori, au fost 5 egaluri, iar VSG Altglienicke a castigat de 3 ori. Golaverajul este 14-8 in favoarea VSG Altglienicke.
Meciurile din sezonul trecut: 2-2 (Carl Zeiss Jena acasa) si 0-0 (VSG Altglienicke acasa).
Stiati ca Carl Zeiss Jena a marcat 23% din goluri intre minutele 31-45?
Stiati ca VSG Altglienicke a marcat 24% din goluri intre minutele 46-60?
Carl Zeiss Jena nu a pierdut in ultimele 5 meciuri.
VSG Altglienicke nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
VSG Altglienicke nu a castigat nici un meci din ultimele 5 meciuri jucate in deplasare.
Carl Zeiss Jena nu a marcat in 2 din 11 meciuri jucate acasa in Liga Regionala Nordest in acest sezon.
VSG Altglienicke nu a marcat in 5 din 10 meciuri jucate in deplasare in Liga Regionala Nordest in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei VSG Altglienicke pentru meciurile jucate in deplasare este: 2-5-3.
Erik Weinhauer este golgheterul echipei Carl Zeiss Jena cu 14 goluri. Patrick Kapp a marcat de 4 ori pentru VSG Altglienicke.
Justin Schau are mai multe cartonase galbene (5) decat orice alt jucator de la Carl Zeiss Jena. Ugur Tezel a adunat 6 pentru VSG Altglienicke.
Carl Zeiss Jena a marcat cel putin un gol in 8 meciuri consecutive.
Carl Zeiss Jena castiga prima repriza din 58% meciuri, VSG Altglienicke din 40% meciuri.
Carl Zeiss Jena castiga 58% din reprize, VSG Altglienicke castiga 40%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost VSG Altglienicke.
In ultima intalnire VSG Altglienicke a castigat cu o diferenta de 2 goluri.
Cand Carl Zeiss Jena conduce cu 1-0 acasa, castiga in 63% din meciuri.
Cand VSG Altglienicke conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 50% din meciuri.
Cand Carl Zeiss Jena este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 22% din meciuri.
Cand VSG Altglienicke este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 14% din meciuri.
In Liga Regionala Nordest, Carl Zeiss Jena este intr-o forma mai buna decat VSG Altglienicke
Carl Zeiss Jena's performance of the last 5 matches is better than VSG Altglienicke's.
VSG Altglienicke a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri impotriva Carl Zeiss Jena (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Carl Zeiss Jena a castigat 0, VSG Altglienicke a castigat 1, 4 remize.
VSG Altglienicke a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Liga Regionala Nordest contra Carl Zeiss Jena.
Carl Zeiss Jena a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Liga Regionala Nordest contra VSG Altglienicke.
Carl Zeiss Jena inscrie 0.8 goluri intr-un meci impotriva VSG Altglienicke si VSG Altglienicke inscrie 1.2 goluri impotriva Carl Zeiss Jena (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Carl Zeiss Jena si VSG Altglienicke este 2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Carl Zeiss Jena si VSG Altglienicke este 0.4.
Carl Zeiss Jena inscrie 2.05 goluri cand joaca acasa iar VSG Altglienicke inscrie 1.7 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!