Dinamo București - UTA Arad 12.05.2024 prognoză
Predicții pentru meci
12/05/2024
Dinamo București
UTA Arad
Coeficienți la momentul publicării prognozei 12.05.2024 19:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. UTA Arad | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 10 | 10 | 10 | 36 | 43 | 40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Dinamo Bucuresti | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 8 | 5 | 17 | 22 | 41 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Veikkausliiga
Vaasan Palloseura-Mariehamn
Ykkonen
Oulun Luistinseura-Inter Turku II
Virsliga
Rigas Futbola skola-Auda
Liga 2, Divizia B, Grupa 3
Rusichi Orel-Metalurg Lipețk
Rotor Volgograd II-Strogino Moscova
Liga 2, Divizia B, Grupa 1
Drujba Maikop-FC Rubin Yalta
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Dinamo București și UTA Arad la turneul Superliga în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 of last matches in all competitions Dinamo București played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Superliga Dinamo București played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions UTA Arad played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Superliga UTA Arad played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
9 / 10 of last matches Dinamo București in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Dinamo București in Superliga had less than 2 goals
7 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 10 of last matches UTA Arad in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches UTA Arad in Superliga had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
3 / 10 din ultimele ei meciuri Dinamo București în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Dinamo București în Superliga s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri UTA Arad în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri UTA Arad în Superliga încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie UTA Arad
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele meciuri Dinamo București în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Dinamo București în Superliga s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri UTA Arad în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri UTA Arad în Superliga s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele ei meciuri Dinamo București în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Dinamo București în Superliga s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Dinamo București
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile UTA Arad nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Superliga UTA Arad nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 10 din ultimele meciuri Dinamo București în Superliga s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie UTA Arad în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 12.05.2024 19:42
Cel mai frecvent rezultat intre FC Dinamo Bucuresti 1948 si FC Uta Arad este 3-1. 3 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 7 intalniri cu FC Dinamo Bucuresti 1948 jucate acasa, FC Dinamo Bucuresti 1948 a castigat 3, au fost 2 egaluri in timp ce FC Uta Arad a castigat de 2 ori. Diferenta de goluri a fost de 9-6 in favoarea echipei FC Dinamo Bucuresti 1948.
In ultimele 13 intalniri, FC Dinamo Bucuresti 1948 a castigat de 6 ori, au fost 4 egaluri, iar FC Uta Arad a castigat de 3 ori. Golaverajul este 18-11 in favoarea FC Dinamo Bucuresti 1948.
Stiati ca FC Uta Arad a marcat 50% din goluri intre minutele 76-90?
FC Dinamo Bucuresti 1948 nu a pierdut in ultimele 6 meciuri jucate acasa.
Cand joaca acasa, FC Dinamo Bucuresti 1948 nu a pierdut niciodata cu FC Uta Arad in ultimele 3 intalniri.
FC Dinamo Bucuresti 1948 nu a marcat in 0 din 3 meciuri jucate acasa in Superliga in acest sezon.
FC Uta Arad nu a marcat in 1 din 3 meciuri jucate in deplasare in Superliga in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei FC Dinamo Bucuresti 1948 pentru meciurile jucate acasa este: 1-2-0.
Recordul din acest sezon al echipei FC Uta Arad pentru meciurile jucate in deplasare este: 1-2-0.
Goncalo Gregorio este golgheterul echipei FC Dinamo Bucuresti 1948 cu 7 goluri. Claudiu Micovschi a marcat de 9 ori pentru FC Uta Arad.
Goncalo Gregorio este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de FC Dinamo Bucuresti 1948 cu 15 reusite. Eric Johana Omondi este cel mai bun co-autor pentru FC Uta Arad cu (6) reusite.
Costin Amzar are mai multe cartonase galbene (10) decat orice alt jucator de la FC Dinamo Bucuresti 1948. Cristian Mihai a adunat 6 pentru FC Uta Arad.
FC Uta Arad a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
FC Dinamo Bucuresti 1948 castiga prima repriza din 25% meciuri, FC Uta Arad din 32% meciuri.
FC Dinamo Bucuresti 1948 castiga 25% din reprize, FC Uta Arad castiga 32%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost FC Dinamo Bucuresti 1948.
In ultima intalnire FC Dinamo Bucuresti 1948 a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand FC Dinamo Bucuresti 1948 conduce cu 1-0 acasa, castiga in 62% din meciuri.
Cand FC Uta Arad conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 72% din meciuri.
Cand FC Dinamo Bucuresti 1948 este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand FC Uta Arad este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 20% din meciuri.
In Superliga, FC Uta Arad este intr-o forma mai buna decat FC Dinamo Bucuresti 1948
FC Uta Arad's performance of the last 5 matches is better than FC Dinamo Bucuresti 1948's.
In ultimele 5 intalniri, FC Dinamo Bucuresti 1948 a castigat 1, FC Uta Arad a castigat 1, 3 remize.
FC Dinamo Bucuresti 1948 inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva FC Uta Arad si FC Uta Arad inscrie 1 goluri impotriva FC Dinamo Bucuresti 1948 (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre FC Dinamo Bucuresti 1948 si FC Uta Arad este 2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre FC Dinamo Bucuresti 1948 si FC Uta Arad este 1.
FC Dinamo Bucuresti 1948 inscrie 1.52 goluri cand joaca acasa iar FC Uta Arad inscrie 1 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
FC Dinamo Bucuresti 1948 nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
Anul trecut, FC Dinamo Bucuresti 1948 a fost numarul 1 in clasament cu 38 puncte. Acum sunt numarul 9 cu 22 puncte.
FC Dinamo Bucuresti 1948 a marcat cel putin un gol in 5 meciuri consecutive.
FC Uta Arad are o serie de 3 victorii consecutive in Superliga.
FC Uta Arad are o serie de 3 victorii consecutive.
FC Uta Arad nu a pierdut in ultimele 4 meciuri.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!