Famalicao până la 19 ani - Vitoria Guimaraes până la 19 ani 14.09.2024 prognoză
Predicții pentru meci
14/09/2024
Famalicao până la 19 ani
Vitoria Guimaraes până la 19 ani
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Vitoria Guimaraes U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 5 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. FC Familicao U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga Nat. Fotbal Feminin
Washington Spirit (Femei)-Houston Dash (Femei)
National Premier Soccer League
Milwaukee Torrent-Michigan Rangers FC
Meciuri Amicale de club
Viktoria Koln-Bonner
USL League Two
Houston-Hill Country Lobos
Hickory FC-Appalachian
Des Moines Menace-Santafe Wanderers FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Famalicao până la 19 ani și Vitoria Guimaraes până la 19 ani au marcat primii în Campionatul U19 al sezonului 2024/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Famalicao până la 19 ani meciuri și Vitoria Guimaraes până la 19 ani meciuri în cadrul turneului Campionatul U19
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Famalicao până la 19 ani și Vitoria Guimaraes până la 19 ani la turneul Campionatul U19 în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Famalicao până la 19 ani in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Famalicao până la 19 ani in Campionatul U19 had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Vitoria Guimaraes până la 19 ani in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Vitoria Guimaraes până la 19 ani in Campionatul U19 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Famalicao până la 19 ani nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul U19 Famalicao până la 19 ani nu au remizat
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Vitoria Guimaraes până la 19 ani nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul U19 Vitoria Guimaraes până la 19 ani nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 din ultimele ei meciuri Famalicao până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Famalicao până la 19 ani în Campionatul U19 s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Famalicao până la 19 ani
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Vitoria Guimaraes până la 19 ani nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul U19 Vitoria Guimaraes până la 19 ani nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
6 / 10 of last matches Famalicao până la 19 ani in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Famalicao până la 19 ani in Campionatul U19 had less than 2 goals
6 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Vitoria Guimaraes până la 19 ani in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Vitoria Guimaraes până la 19 ani in Campionatul U19 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 din ultimele meciuri Famalicao până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Famalicao până la 19 ani în Campionatul U19 s-au încheiat la egalitate
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Vitoria Guimaraes până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Vitoria Guimaraes până la 19 ani în Campionatul U19 s-au încheiat la egalitate
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 of last matches Famalicao până la 19 ani in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches Famalicao până la 19 ani in Campionatul U19 scored at least 2 goals
4 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 10 of last matches Vitoria Guimaraes până la 19 ani in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Vitoria Guimaraes până la 19 ani in Campionatul U19 scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!