Iskra Rîbnița - FC Congaz 30.09.2025 prognoză
Predicții pentru meci
30/09/2025
Iskra Rîbnița
FC Congaz
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulAlte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
St. Gallen-Austria Lustenau
Allsvenskan
Halmstads-Vasteras SK
Degerfors-Malmo
Ykkonen
Ekenas-PK-35 Helsinki
SalPa-VJS Vantaa
Virsliga
BFC Daugavpils-Liepaja
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Iskra Rîbnița și FC Congaz la turneul Cupa Moldovei în sezonul 2025/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Iskra Rîbnița in all competitions had less than 3 goals
1 / 2 of last matches Iskra Rîbnița in Cupa Moldovei had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 of last matches Iskra Rîbnița in all competitions scored at least 2 goals
1 / 2 of last matches Iskra Rîbnița in Cupa Moldovei scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
1 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Iskra Rîbnița nu a pierdut
2 / 2 din ultimele meciuri în Cupa Moldovei Iskra Rîbnița nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 2 din ultimele meciuri Iskra Rîbnița în Cupa Moldovei , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
2 / 2 of last matches in Cupa Moldovei Iskra Rîbnița played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
2 / 2 of last matches in Cupa Moldovei Iskra Rîbnița played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!