FC Marchfeld Donauauen - Wiener Viktoria 23.05.2025 prognoză
Predicții pentru meci
23/05/2025
FC Marchfeld Donauauen
Wiener Viktoria
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.05.2025 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. FC Marchfeld Donauauen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 15 | 7 | 5 | 47 | 19 | 52 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Wiener Viktoria | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 7 | 9 | 11 | 33 | 49 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS+
Chivas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Las Vegas +
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care FC Marchfeld Donauauen și Wiener Viktoria au marcat primii în Regionalliga Est al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale FC Marchfeld Donauauen meciuri și Wiener Viktoria meciuri în cadrul turneului Regionalliga Est
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru FC Marchfeld Donauauen și Wiener Viktoria la turneul Regionalliga Est în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 din ultimele ei meciuri FC Marchfeld Donauauen în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri FC Marchfeld Donauauen în Regionalliga Est s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în Regionalliga Est încheiate cu victoria ei
3 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Wiener Viktoria
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele ei meciuri FC Marchfeld Donauauen în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri FC Marchfeld Donauauen în Regionalliga Est s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 8 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie FC Marchfeld Donauauen
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Wiener Viktoria nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Regionalliga Est Wiener Viktoria nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în Regionalliga Est s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 8 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Wiener Viktoria în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în Regionalliga Est s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 8 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Wiener Viktoria în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
1 / 10 din ultimele meciuri FC Marchfeld Donauauen în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri FC Marchfeld Donauauen în Regionalliga Est s-au încheiat la egalitate
2 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în Regionalliga Est s-au încheiat la egalitate
2 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
7 / 10 din ultimele meciuri FC Marchfeld Donauauen în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri FC Marchfeld Donauauen în Regionalliga Est încheiate cu victoria ei
3 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie FC Marchfeld Donauauen
3 / 10 din ultimele ei meciuri Wiener Viktoria în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Wiener Viktoria în Regionalliga Est s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.05.2025 19:40
In ultimele 8 intalniri, FC Marchfeld Donauauen a castigat de 3 ori, au fost 2 egaluri, iar SC Wiener Viktoria a castigat de 3 ori. Golaverajul este 19-16 in favoarea FC Marchfeld Donauauen.
Meciurile din sezonul trecut: 4-0 (FC Marchfeld Donauauen acasa) si 4-1 (SC Wiener Viktoria acasa).
In Regionalliga Est, FC Marchfeld Donauauen are 4 victorii consecutive acasa.
Stiati ca FC Marchfeld Donauauen a marcat 23% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca SC Wiener Viktoria a marcat 30% din goluri intre minutele 76-90?
FC Marchfeld Donauauen a castigat 4 meciuri consecutive jucate acasa.
FC Marchfeld Donauauen nu a marcat in 2 din 13 meciuri jucate acasa in Regionalliga Est in acest sezon.
SC Wiener Viktoria nu a marcat in 5 din 13 meciuri jucate in deplasare in Regionalliga Est in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei SC Wiener Viktoria pentru meciurile jucate in deplasare este: 1-5-7.
Anul trecut, FC Marchfeld Donauauen a fost numarul 5 in clasament cu 40 puncte. Acum sunt numarul 1 cu 52 puncte.
Anul trecut, SC Wiener Viktoria a fost numarul 6 in clasament cu 40 puncte. Acum sunt numarul 12 cu 27 puncte.
FC Marchfeld Donauauen castiga prima repriza din 38% meciuri, SC Wiener Viktoria din 30% meciuri.
FC Marchfeld Donauauen castiga 38% din reprize, SC Wiener Viktoria castiga 30%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost FC Marchfeld Donauauen.
In ultima intalnire FC Marchfeld Donauauen a castigat cu o diferenta de 4 goluri.
Cand FC Marchfeld Donauauen conduce cu 1-0 acasa, castiga in 70% din meciuri.
Cand SC Wiener Viktoria conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 28% din meciuri.
Cand FC Marchfeld Donauauen este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 40% din meciuri.
Cand SC Wiener Viktoria este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Regionalliga Est, FC Marchfeld Donauauen este intr-o forma mai buna decat SC Wiener Viktoria
FC Marchfeld Donauauen's performance of the last 5 matches is better than SC Wiener Viktoria's.
SC Wiener Viktoria are o serie de 2 meciuri cu 0 goluri inscrise.
In ultimele 5 intalniri, FC Marchfeld Donauauen a castigat 2, SC Wiener Viktoria a castigat 2, 1 remize.
FC Marchfeld Donauauen inscrie 2.4 goluri intr-un meci impotriva SC Wiener Viktoria si SC Wiener Viktoria inscrie 1.6 goluri impotriva FC Marchfeld Donauauen (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre FC Marchfeld Donauauen si SC Wiener Viktoria este 4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre FC Marchfeld Donauauen si SC Wiener Viktoria este 1.8.
FC Marchfeld Donauauen inscrie 1.95 goluri cand joaca acasa iar SC Wiener Viktoria inscrie 1.06 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Regionalliga Est.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Niciuna din echipe nu a inscris in ultimul meci.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!