Oleksandriya sub 19 - Rukh Lviv U19 04.10.2024 prognoză
Predicții pentru meci
04/10/2024
Oleksandriya sub 19
Rukh Lviv U19
Coeficienți la momentul publicării prognozei 04.10.2024 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. FC Oleksandria U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 3 | 1 | 4 | 15 | 14 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Rukh Lviv U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Qarabağ-Metallist 1925
Campionatul Mongoliei. Premier Liga Națională
Khovd-Khoromkhon Klub
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Kdv Tomsk-FK Akron-2 Tolyatti
Premier League
Mekelle 70 Enderta-Negele Arsi
Dire Dawa-Arba Minch
CE U19 Feminin
Austria până la 19 ani (Fete)-Elveția până la 19 ani (Fete)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Oleksandriya sub 19 și Rukh Lviv U19 au marcat primii în U19 al sezonului 2024/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Oleksandriya sub 19 meciuri și Rukh Lviv U19 meciuri în cadrul turneului U19
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Oleksandriya sub 19 și Rukh Lviv U19 la turneul U19 în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 of last matches Oleksandriya sub 19 in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Oleksandriya sub 19 in U19 had less than 2 goals
7 / 7 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Rukh Lviv U19 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Rukh Lviv U19 in U19 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 din ultimele ei meciuri Oleksandriya sub 19 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Oleksandriya sub 19 în U19 s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Rukh Lviv U19 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Rukh Lviv U19 în U19 încheiate cu victoria ei
5 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Rukh Lviv U19
Pariați:1x2 - C2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Oleksandriya sub 19 nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în U19 Oleksandriya sub 19 nu au remizat
7 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rukh Lviv U19 nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în U19 Rukh Lviv U19 nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
5 / 10 din ultimele meciuri Oleksandriya sub 19 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 7 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Oleksandriya sub 19 în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Rukh Lviv U19 în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Rukh Lviv U19 în U19 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
4 / 10 din ultimele ei meciuri Oleksandriya sub 19 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Oleksandriya sub 19 în U19 s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 7 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Oleksandriya sub 19
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rukh Lviv U19 nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în U19 Rukh Lviv U19 nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Oleksandriya sub 19 nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în U19 Oleksandriya sub 19 nu a pierdut
2 / 7 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Rukh Lviv U19
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 04.10.2024 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!