Pacos de Ferreira - Alverca 22.12.2024 prognoză
Predicții pentru meci
22/12/2024
Pacos de Ferreira
Alverca
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.12.2024 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Alverca U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 5 | 6 | 3 | 22 | 19 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Pacos de Ferreira | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | 21 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Northern Territory Premier League
Palmerston Rovers-Garuda FC
Palmerston Rovers-Garuda FC
Prima Divizie
FC Astana Reserve-Kaspiy Reserve
Akademiya Ontustyk-Shakhter Karaganda
Premier League
Welwalo Adigrat-Saint-George Addis Abeba
Wolaitta Dicha-Ethiopian Buna
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Pacos de Ferreira și Alverca au marcat primii în Liga Segunda al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Pacos de Ferreira meciuri și Alverca meciuri în cadrul turneului Liga Segunda
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Pacos de Ferreira și Alverca la turneul Liga Segunda în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches Pacos de Ferreira in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Pacos de Ferreira in Liga Segunda had less than 2 goals
2 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches Alverca in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Alverca in Liga Segunda had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 din ultimele ei meciuri Pacos de Ferreira în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Pacos de Ferreira în Liga Segunda s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Alverca în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Alverca în Liga Segunda încheiate cu victoria ei
2 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Alverca
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Pacos de Ferreira în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Pacos de Ferreira în Liga Segunda s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 4 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Pacos de Ferreira în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Alverca în Liga Segunda s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
4 / 10 din ultimele meciuri Pacos de Ferreira în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Pacos de Ferreira în Liga Segunda s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Alverca în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Alverca în Liga Segunda s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Alverca în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Pacos de Ferreira în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Pacos de Ferreira în Liga Segunda s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 4 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Pacos de Ferreira
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Alverca nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga Segunda Alverca nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Pacos de Ferreira în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Alverca în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Alverca în Liga Segunda s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.12.2024 18:40
FC Alverca SAD are o serie de 3 victorii consecutive in Liga Segunda.
Stiati ca Pacos Ferreira a marcat 40% din goluri intre minutele 0-15? Acesta este cel mai mare procent din liga.
Stiati ca FC Alverca SAD a marcat 32% din goluri intre minutele 16-30?
Pacos Ferreira a jucat 4 meciuri consecutive acasa fara a castiga.
FC Alverca SAD are o serie de 3 victorii consecutive.
Pacos Ferreira nu a marcat in 2 din 7 meciuri jucate acasa in Liga Segunda in acest sezon.
FC Alverca SAD nu a marcat in 1 din 7 meciuri jucate in deplasare in Liga Segunda in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei FC Alverca SAD pentru meciurile jucate in deplasare este: 2-3-2.
Joao Caiado este golgheterul echipei Pacos Ferreira cu 4 goluri. Anthony Carter a marcat de 9 ori pentru FC Alverca SAD.
Vitorino Antunes are mai multe cartonase galbene (5) decat orice alt jucator de la Pacos Ferreira. Paulo Eduardo a adunat 5 pentru FC Alverca SAD.
FC Alverca SAD a primit gol in fiecare din ultimele 5 meciuri.
FC Alverca SAD a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
Pacos Ferreira castiga prima repriza din 30% meciuri, FC Alverca SAD din 45% meciuri.
Pacos Ferreira castiga 30% din reprize, FC Alverca SAD castiga 45%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (3-3)
Cand Pacos Ferreira conduce cu 1-0 acasa, castiga in 77% din meciuri.
Cand FC Alverca SAD conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 70% din meciuri.
Cand Pacos Ferreira este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand FC Alverca SAD este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Liga Segunda, FC Alverca SAD este intr-o forma mai buna decat Pacos Ferreira
FC Alverca SAD's performance of the last 5 matches is better than Pacos Ferreira's.
FC Alverca SAD a castigat doar 1 din ultimele 4 meciuri impotriva Pacos Ferreira (in toate competitiile).
In ultimele 4 intalniri, Pacos Ferreira a castigat 1, FC Alverca SAD a castigat 2, 1 remize.
Pacos Ferreira inscrie 1.5 goluri intr-un meci impotriva FC Alverca SAD si FC Alverca SAD inscrie 2 goluri impotriva Pacos Ferreira (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Pacos Ferreira si FC Alverca SAD este 3.5.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Pacos Ferreira si FC Alverca SAD este 1.5.
Pacos Ferreira inscrie 1.3 goluri cand joaca acasa iar FC Alverca SAD inscrie 1.65 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Daca Anthony Carter marcheaza impotriva echipei Pacos Ferreira va fi al 10 gol pentru FC Alverca SAD in acest sezon.
Daca Costinha va primi cartonas galben in meciul de azi, el va fi suspendat dupa ce a adunat 5 cartonase galbene pana acum in acest sezon.
Acesta a fost cartonasul galben cu numarul 5 pentru Anilson Dourado Santiago.
Cel mai des intalnit rezultat final cand Pacos Ferreira este condusa acasa 1-0 in acest sezon este 0-1.
FC Alverca SAD este neinvinsa in acest sezon cand joaca in deplasare si conduce 1-0.
Acesta a fost golul cu numarul 10 pentru Anthony Carter.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!