Pavia - ASD Villa D'Alme 02.11.2025 prognoză
Predicții pentru meci
02/11/2025
Pavia
ASD Villa D'Alme
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Villa Dalme Valle Brembana | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 8 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17. FC Pavia 1911 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 1 | 1 | 6 | 7 | 18 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
NSW Premier League Rezerve, Feminin
Sydney Olympic FC U23 (Women)-Bulls FC Academy U23 (Women)
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
FK Akron-2 Tolyatti-Zenit - Ijesvsk
Dinamo Barnaul-Kdv Tomsk
Cupa FA
Busan Transportation Corporation-Gijang United FC
Gyeongju KHNP-Seosan Pioneer FC
Pyeongtaek Citizens-Yeoju
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Pavia și ASD Villa D'Alme au marcat primii în Serie D, Grupa B al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Pavia meciuri și ASD Villa D'Alme meciuri în cadrul turneului Serie D, Grupa B
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Pavia și ASD Villa D'Alme la turneul Serie D, Grupa B în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Pavia in all competitions scored at least 1 goal
7 / 9 of last matches Pavia in Serie D, Grupa B scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches ASD Villa D'Alme in all competitions scored at least 1 goal
8 / 9 of last matches ASD Villa D'Alme in Serie D, Grupa B scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 10 of last matches Pavia in all competitions had less than 2 goals
7 / 9 of last matches Pavia in Serie D, Grupa B had less than 2 goals
5 / 10 of last matches ASD Villa D'Alme in all competitions had less than 2 goals
4 / 9 of last matches ASD Villa D'Alme in Serie D, Grupa B had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
3 / 10 of last matches Pavia in all competitions scored at least 2 goals
2 / 9 of last matches Pavia in Serie D, Grupa B scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches ASD Villa D'Alme in all competitions scored at least 2 goals
5 / 9 of last matches ASD Villa D'Alme in Serie D, Grupa B scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
3 / 10 of last matches ASD Villa D'Alme in all competitions scored at least 3 goals
3 / 9 of last matches ASD Villa D'Alme in Serie D, Grupa B had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!