FC Union Schafhausen - Viktoria Glesch Paffendorf 14.10.2023 prognoză
Predicții pentru meci
14/10/2023
FC Union Schafhausen
Viktoria Glesch Paffendorf
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulClasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 21 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Viktoria Glesch Paffendorf | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 1 | 3 | 5 | 9 | 20 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Viktoria Glesch Paffendorf nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în O. Mittelrhein Viktoria Glesch Paffendorf nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 of last matches Viktoria Glesch Paffendorf in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Viktoria Glesch Paffendorf in O. Mittelrhein scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
5 / 10 din ultimele ei meciuri Viktoria Glesch Paffendorf în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Viktoria Glesch Paffendorf în O. Mittelrhein s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Pariați:Dublă șansă - 1X
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Viktoria Glesch Paffendorf nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în O. Mittelrhein Viktoria Glesch Paffendorf nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 10 din ultimele meciuri Viktoria Glesch Paffendorf în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Viktoria Glesch Paffendorf în O. Mittelrhein , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!