Universitatea Cluj - CFR Cluj 31.03.2025 prognoză
Predicții pentru meci
31/03/2025
Universitatea Cluj
CFR Cluj
Coeficienți la momentul publicării prognozei 31.03.2025 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. CFR Cluj | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 14 | 12 | 4 | 56 | 32 | 54 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Universitatea Cluj | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 14 | 10 | 6 | 43 | 27 | 52 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Campionatul din Kârgâzstan. Premier League
Kyrgyzaltyn-Dordoi
Liga 1
Zalgiris B-Hegelmann Litauen II
Premier League
BATE Borisov-Gomel
Meciuri Amicale de club
KS Wieczysta Krakow-Lisen U21
Dinamo Kiev-Rapid
Polisie Jitomir-Sabah Baku
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Universitatea Cluj și CFR Cluj au marcat primii în Superliga al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Universitatea Cluj meciuri și CFR Cluj meciuri în cadrul turneului Superliga
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Universitatea Cluj și CFR Cluj la turneul Superliga în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Cluj în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Cluj în Superliga încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Universitatea Cluj
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Cluj în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Cluj în Superliga s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri CFR Cluj în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri CFR Cluj în Superliga s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Universitatea Cluj nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Superliga Universitatea Cluj nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie CFR Cluj
Pariați:Dublă șansă - 1X
3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Cluj în Superliga s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri CFR Cluj în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri CFR Cluj în Superliga s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie CFR Cluj în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri Universitatea Cluj în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Cluj în Superliga s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Universitatea Cluj
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CFR Cluj nu a pierdut
10 / 10 din ultimele meciuri în Superliga CFR Cluj nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Universitatea Cluj nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Superliga Universitatea Cluj nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CFR Cluj nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Superliga CFR Cluj nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 31.03.2025 19:40
Cel mai frecvent rezultat intre FC Universitatea Cluj si FC CFR 1907 Cluj este 1-1 cand FC Universitatea Cluj joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre FC Universitatea Cluj si FC CFR 1907 Cluj este 1-1. 4 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 13 intalniri cu FC Universitatea Cluj jucate acasa, FC Universitatea Cluj a castigat 2, au fost 6 egaluri in timp ce FC CFR 1907 Cluj a castigat de 5 ori. Diferenta de goluri a fost de 20-17 in favoarea echipei FC CFR 1907 Cluj.
In ultimele 23 intalniri, FC Universitatea Cluj a castigat de 4 ori, au fost 8 egaluri, iar FC CFR 1907 Cluj a castigat de 11 ori. Golaverajul este 41-25 in favoarea FC CFR 1907 Cluj.
FC CFR 1907 Cluj nu a pierdut in ultimele 15 meciuri.
FC CFR 1907 Cluj nu a pierdut nici un meci din ultimele 8 jucate in deplasare
Alexandru Chipciu are mai multe cartonase galbene (8) decat orice alt jucator de la FC Universitatea Cluj. Mohammed Kamara a adunat 8 pentru FC CFR 1907 Cluj.
FC CFR 1907 Cluj a marcat cel putin un gol in 24 meciuri consecutive.
FC Universitatea Cluj castiga prima repriza din 20% meciuri, FC CFR 1907 Cluj din 49% meciuri.
FC Universitatea Cluj castiga 20% din reprize, FC CFR 1907 Cluj castiga 49%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost FC Universitatea Cluj.
In ultima intalnire FC Universitatea Cluj a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand FC Universitatea Cluj conduce cu 1-0 acasa, castiga in 64% din meciuri.
Cand FC CFR 1907 Cluj conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 68% din meciuri.
Cand FC Universitatea Cluj este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 37% din meciuri.
Cand FC CFR 1907 Cluj este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Superliga, FC CFR 1907 Cluj este intr-o forma mai buna decat FC Universitatea Cluj
FC CFR 1907 Cluj's performance of the last 5 matches is better than FC Universitatea Cluj's.
In ultimele 5 intalniri, FC Universitatea Cluj a castigat 2, FC CFR 1907 Cluj a castigat 2, 1 remize.
FC Universitatea Cluj inscrie 2 goluri intr-un meci impotriva FC CFR 1907 Cluj si FC CFR 1907 Cluj inscrie 2.6 goluri impotriva FC Universitatea Cluj (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre FC Universitatea Cluj si FC CFR 1907 Cluj este 4.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre FC Universitatea Cluj si FC CFR 1907 Cluj este 1.6.
FC Universitatea Cluj inscrie 1.77 goluri cand joaca acasa iar FC CFR 1907 Cluj inscrie 1.5 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!