Victoria Rosport - Atert Bissen 08.03.2026 prognoză
Predicții pentru meci
08/03/2026
Victoria Rosport
Atert Bissen
Coeficienți la momentul publicării prognozei 08.03.2026 19:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Atert Bissen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 12 | 3 | 4 | 42 | 18 | 39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Victoria Rosport | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 5 | 5 | 9 | 18 | 29 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Miedz Legnica-Katowice
Virsliga
Tukums 2000-Super Nova
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Himik Vurnari-Ural II
Premier League
Fasil Kenema-Ethiopian Insurance
CE U19 Feminin
Spania până la 19 ani (Fete)-Islanda până la 19 ani (Fete)
Liga 1
Siauliai II-Tauras Tauragė
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Victoria Rosport și Atert Bissen au marcat primii în Divizia Nationala al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Victoria Rosport meciuri și Atert Bissen meciuri în cadrul turneului Divizia Nationala
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Victoria Rosport și Atert Bissen la turneul Divizia Nationala în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 din ultimele meciuri Victoria Rosport în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Victoria Rosport în Divizia Nationala , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Atert Bissen în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Atert Bissen în Divizia Nationala , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Victoria Rosport nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Divizia Nationala Victoria Rosport nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
3 / 10 din ultimele meciuri Victoria Rosport în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Victoria Rosport în Divizia Nationala s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Atert Bissen în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Atert Bissen în Divizia Nationala s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Victoria Rosport nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Divizia Nationala Victoria Rosport nu au remizat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Atert Bissen nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Divizia Nationala Atert Bissen nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 10 din ultimele meciuri Victoria Rosport în Divizia Nationala s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Atert Bissen în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Atert Bissen în Divizia Nationala s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Victoria Rosport în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Victoria Rosport în Divizia Nationala s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Victoria Rosport
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Atert Bissen nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Divizia Nationala Atert Bissen nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 08.03.2026 19:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!