Yantra Gabrovo - PFC Montana 01.04.2024 prognoză
Predicții pentru meci
01/04/2024
Yantra Gabrovo
PFC Montana
Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.04.2024 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Montana | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 13 | 7 | 5 | 31 | 18 | 46 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Yantra Gabrovo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 11 | 7 | 7 | 30 | 25 | 40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Las Vegas +-Memphis +
Detroit +-Memphis +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Memphis +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Yantra Gabrovo și PFC Montana la turneul B PFG în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 of last matches Yantra Gabrovo in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Yantra Gabrovo in B PFG had less than 2 goals
5 / 5 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches PFC Montana in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches PFC Montana in B PFG had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
3 / 10 din ultimele ei meciuri Yantra Gabrovo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Yantra Gabrovo în B PFG s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri PFC Montana în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri PFC Montana în B PFG încheiate cu victoria ei
2 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie PFC Montana
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Yantra Gabrovo în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Yantra Gabrovo în B PFG s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri PFC Montana în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri PFC Montana în B PFG s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Yantra Gabrovo nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în B PFG Yantra Gabrovo nu au remizat
3 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile PFC Montana nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în B PFG PFC Montana nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 din ultimele meciuri Yantra Gabrovo în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Yantra Gabrovo în B PFG încheiate cu victoria ei
1 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Yantra Gabrovo
2 / 10 din ultimele ei meciuri PFC Montana în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri PFC Montana în B PFG s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
5 / 10 din ultimele meciuri Yantra Gabrovo în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Yantra Gabrovo în B PFG , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri PFC Montana în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri PFC Montana în B PFG , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.04.2024 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!