Zimbru Chișinău II - Ungheni 31.10.2025 prognoză
Predicții pentru meci
31/10/2025
Zimbru Chișinău II
Ungheni
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Zimbru Chisinau II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 7 | 3 | 2 | 25 | 19 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Ungheni | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 5 | 2 | 5 | 25 | 20 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
LigaPro Primera A
Liga Deportiva Universitaria de Quito-Orense Sporting Club
Campionatul Islandei până 19 ani
Fylkir Ellidi până la 19 ani-HK Kopavogur până la 19 de ani
Stjarnan-KFG până la 19 ani-Leiknir KB până la 19 ani
Cupa Mondială
Franţa-Suedia
National Premier Soccer League
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Cupa Chile
Audax Italiano-Palestino
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Zimbru Chișinău II și Ungheni au marcat primii în Divizia A al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Zimbru Chișinău II meciuri și Ungheni meciuri în cadrul turneului Divizia A
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Zimbru Chișinău II și Ungheni la turneul Divizia A în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches Zimbru Chișinău II in all competitions scored at least 2 goals
8 / 10 of last matches Zimbru Chișinău II in Divizia A scored at least 2 goals
4 / 6 of the last matches between the teams was at least 2 goals
8 / 10 of last matches Ungheni in all competitions scored at least 2 goals
8 / 10 of last matches Ungheni in Divizia A scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
5 / 10 of last matches Zimbru Chișinău II in all competitions scored at least 3 goals
5 / 10 of last matches Zimbru Chișinău II in Divizia A had at least 3 goals
2 / 6 of the last match between the teams was at least 3 goals
6 / 10 of last matches Ungheni in all competitions scored at least 3 goals
5 / 10 of last matches Ungheni in Divizia A had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
5 / 10 of last matches Zimbru Chișinău II in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Zimbru Chișinău II in Divizia A had less than 3 goals
4 / 10 of last matches Ungheni in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Ungheni in Divizia A had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
2 / 10 of last matches Zimbru Chișinău II in all competitions had less than 2 goals
2 / 10 of last matches Zimbru Chișinău II in Divizia A had less than 2 goals
2 / 6 of the last matches between the teams were less than 2 goals
2 / 10 of last matches Ungheni in all competitions had less than 2 goals
2 / 10 of last matches Ungheni in Divizia A had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Ungheni în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
1 / 10 din ultimele meciuri Zimbru Chișinău II în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Zimbru Chișinău II în Divizia A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 6 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Ungheni în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!