Levadia până la 19 ani - Legion Tallinna 01.06.2026 prognoză
Predicții pentru meci
01/06/2026
Levadia până la 19 ani
Legion Tallinna
Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.06.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Levadia U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 5 | 2 | 6 | 28 | 25 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Legion Tallinna | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 2 | 1 | 10 | 10 | 48 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Esiliiga B
JK Trans Narva U21-Viljandi Tulevik
Legion Tallinna-Tallinna Kalev II
Tabasalu-Pärnu JK Vaprus II
Divizia 1
Bryne-Sandnes Ulf
Primera C
CA Lugano-Justo Jose de Urquiza
Primera B
Atletico Camioneros-UAI Urquiza
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Levadia până la 19 ani și Legion Tallinna au marcat primii în Esiliiga B al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Levadia până la 19 ani meciuri și Legion Tallinna meciuri în cadrul turneului Esiliiga B
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Levadia până la 19 ani și Legion Tallinna la turneul Esiliiga B în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri Levadia până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Legion Tallinna în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Legion Tallinna în Esiliiga B s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
4 / 10 din ultimele meciuri Levadia până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Levadia până la 19 ani în Esiliiga B s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Levadia până la 19 ani în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Legion Tallinna în Esiliiga B s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
3 / 10 din ultimele meciuri Levadia până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Levadia până la 19 ani în Esiliiga B încheiate cu victoria ei
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Levadia până la 19 ani
7 / 10 din ultimele ei meciuri Legion Tallinna în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Legion Tallinna în Esiliiga B s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Levadia până la 19 ani nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Esiliiga B Levadia până la 19 ani nu au remizat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Legion Tallinna nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Esiliiga B Legion Tallinna nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
5 / 10 of last matches Levadia până la 19 ani in all competitions scored at least 3 goals
5 / 10 of last matches Levadia până la 19 ani in Esiliiga B had at least 3 goals
2 / 10 of last matches Legion Tallinna in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Legion Tallinna in Esiliiga B had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Levadia până la 19 ani nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Esiliiga B Levadia până la 19 ani nu a pierdut
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Legion Tallinna
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.06.2026 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!