CS Minaur Baia Mare - Olimpia Satu Mare 14.09.2024 prognoză
Predicții pentru meci
14/09/2024
CS Minaur Baia Mare
Olimpia Satu Mare
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. CS Minaur Baia Mare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Olimpia Satu Mare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Premier League
Azam-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City-TRA United
Coastal Union-Pamba Jiji
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru CS Minaur Baia Mare și Olimpia Satu Mare la turneul Liga 3 în sezonul 2024/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CS Minaur Baia Mare nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3 CS Minaur Baia Mare nu au remizat
7 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Olimpia Satu Mare nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3 Olimpia Satu Mare nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CS Minaur Baia Mare nu a pierdut
10 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3 CS Minaur Baia Mare nu a pierdut
5 / 9 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Olimpia Satu Mare
Pariați:Dublă șansă - 1X
7 / 10 din ultimele meciuri CS Minaur Baia Mare în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
8 / 10 din ultimele meciuri CS Minaur Baia Mare în Liga 3 încheiate cu victoria ei
5 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie CS Minaur Baia Mare
5 / 10 din ultimele ei meciuri Olimpia Satu Mare în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Olimpia Satu Mare în Liga 3 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
5 / 10 din ultimele meciuri CS Minaur Baia Mare în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri CS Minaur Baia Mare în Liga 3 , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Olimpia Satu Mare în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Olimpia Satu Mare în Liga 3 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
5 / 10 of last matches in all competitions CS Minaur Baia Mare played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 3 CS Minaur Baia Mare played with a score of 0:0
5 / 9 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Olimpia Satu Mare played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 3 Olimpia Satu Mare played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
5 / 10 of last matches in all competitions CS Minaur Baia Mare played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 3 CS Minaur Baia Mare played with a score of 0:0
5 / 9 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Olimpia Satu Mare played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 3 Olimpia Satu Mare played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!