Chlumec NC - Prepere 16.08.2025 prognoză
Predicții pentru meci
16/08/2025
Chlumec NC
Prepere
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
Tercera Division, Reserves
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Premier League
Sagesse-Racing Beirut
Super League
Big Bullets-Masters Security
U20 Catarinense, Serie A
Joinville până la 20 de ani-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Chlumec NC și Prepere la turneul Divize B în sezonul 2025/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches Chlumec NC in all competitions scored at least 1 goal
1 / 1 of last matches Chlumec NC in Divize B scored at least 1 goal
8 / 8 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches Prepere in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Prepere in Divize B scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
8 / 10 of last matches Chlumec NC in all competitions had less than 3 goals
1 / 1 of last matches Chlumec NC in Divize B had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Prepere in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Prepere in Divize B had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
5 / 10 din ultimele ei meciuri Chlumec NC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 1 din ultimele meciuri Chlumec NC în Divize B s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 8 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Chlumec NC
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Prepere nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Divize B Prepere nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 of last matches Chlumec NC in all competitions scored at least 2 goals
1 / 1 of last matches Chlumec NC in Divize B scored at least 2 goals
6 / 8 of the last matches between the teams was at least 2 goals
4 / 10 of last matches Prepere in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Prepere in Divize B scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
5 / 10 din ultimele ei meciuri Chlumec NC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 1 din ultimele meciuri Chlumec NC în Divize B s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Prepere în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri Prepere în Divize B încheiate cu victoria ei
3 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Prepere
Pariați:1x2 - C2
6 / 10 of last matches Chlumec NC in all competitions had less than 2 goals
2 / 8 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches Prepere in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Prepere in Divize B had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!