Rubin (femei) - Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) 24.11.2023 prognoză
Predicții pentru meci
24/11/2023
Rubin (femei)
Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.11.2023 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. FK Rubin Kazan (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 2 | 4 | 16 | 13 | 50 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Zhfk Krylya Sovetov Samara | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 1 | 3 | 18 | 6 | 71 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Rubin (femei) și Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) la turneul Premier League, Feminin în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele ei meciuri Rubin (femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în Premier League, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women)
Pariați:1x2 - C2
7 / 10 din ultimele ei meciuri Rubin (femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în Premier League, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Rubin (femei)
Pariați:Dublă șansă - X2
3 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în Premier League, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) în Premier League, Feminin s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în Premier League, Feminin s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
1 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în Premier League, Feminin încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Rubin (femei)
10 / 10 din ultimele ei meciuri Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
10 / 10 din ultimele meciuri Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) în Premier League, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Rubin (femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Rubin (femei) în 2-a repriză
6 / 10 din ultimele meciuri Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
6 / 10 din ultimele meciuri Zhfk Krylya Sovetov Samara (Women) în Premier League, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.11.2023 18:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!