Transinvest - Suduva Marijampole 20.07.2024 prognoză
Predicții pentru meci
20/07/2024
Transinvest
Suduva Marijampole
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.07.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Transinvest | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 7 | 1 | 14 | 21 | 32 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Suduva Marijampole | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 5 | 6 | 11 | 16 | 25 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga A
Dziugas Telsiai-Zalgiris Kaunas
Panevezys-Hegelmann Litauen
Siauliai-VMFD Zalgiris Vilnius
Super Liga Chinei
Yunnan Yukun-Henan Songshan Longmen
Liga de tineret
Pari Nizhny Novgorod (Tineri)-Ural (Tineret)
Prima Divizie
FC Kairat Almaty Reserve-Taraz
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Transinvest și Suduva Marijampole la turneul Liga A în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri Transinvest în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Transinvest în Liga A s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Suduva Marijampole în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Suduva Marijampole în Liga A încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Suduva Marijampole
Pariați:1x2 - C2
6 / 10 din ultimele meciuri Transinvest în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Transinvest în Liga A , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Suduva Marijampole în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Suduva Marijampole în Liga A , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
5 / 10 din ultimele meciuri Transinvest în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Transinvest în Liga A încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Transinvest
5 / 10 din ultimele ei meciuri Suduva Marijampole în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Suduva Marijampole în Liga A s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Transinvest nu a remizat
10 / 10 din ultimele meciuri în Liga A Transinvest nu au remizat
2 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Suduva Marijampole nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga A Suduva Marijampole nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Suduva Marijampole în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Suduva Marijampole în Liga A s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
5 / 10 din ultimele ei meciuri Transinvest în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Transinvest în Liga A s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Transinvest
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Suduva Marijampole nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Liga A Suduva Marijampole nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.07.2024 19:41
In Liga A, FK Transinvest are 3 victorii consecutive acasa.
In Liga A, FK Suduva Marijampole a pierdut ultimele 3 meciuri in deplasare.
Stiati ca FK Transinvest a marcat 29% din goluri intre minutele 61-75?
Stiati ca FK Suduva Marijampole a marcat 38% din goluri intre minutele 46-60?
FK Transinvest a castigat 3 meciuri consecutive jucate acasa.
FK Suduva Marijampole nu a castigat in ultimele 6 meciuri.
FK Suduva Marijampole a pierdut 4 meciuri consecutive in deplasare.
FK Transinvest a primit 4 cartonase rosii in acest sezon. Acesta este cel mai mare numar in Liga A.
FK Transinvest nu a marcat in 4 din 11 meciuri jucate acasa in Liga A in acest sezon.
FK Suduva Marijampole nu a marcat in 5 din 11 meciuri jucate in deplasare in Liga A in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei FK Transinvest pentru meciurile jucate acasa este: 4-0-7.
Henrique Devens este golgheterul echipei FK Transinvest cu 9 goluri. Aivars Emsis a marcat de 3 ori pentru FK Suduva Marijampole.
Deividas Malzinskas are mai multe cartonase galbene (7) decat orice alt jucator de la FK Transinvest. Ivan Zotko a adunat 8 pentru FK Suduva Marijampole.
FK Transinvest castiga prima repriza din 27% meciuri, FK Suduva Marijampole din 9% meciuri.
FK Transinvest castiga 27% din reprize, FK Suduva Marijampole castiga 9%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost FK Transinvest.
In ultima intalnire FK Transinvest a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand FK Transinvest conduce cu 1-0 acasa, castiga in 100% din meciuri.
Cand FK Suduva Marijampole conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 71% din meciuri.
Cand FK Transinvest este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 22% din meciuri.
Cand FK Suduva Marijampole este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Liga A, FK Transinvest este intr-o forma mai buna decat FK Suduva Marijampole
FK Transinvest's performance of the last 5 matches is better than FK Suduva Marijampole's.
FK Suduva Marijampole are o serie de 2 meciuri cu 0 goluri inscrise.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga A.
Niciuna din echipe nu a inscris in ultimul meci.
FK Transinvest inscrie 2.18 goluri cand joaca acasa iar FK Suduva Marijampole inscrie 0.86 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!