Fort Worth Vaqueros - Arkansas Wolves 29.05.2025 prognoză
Predicții pentru meci
29/05/2025
Fort Worth Vaqueros
Arkansas Wolves
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Arkansas Wolves | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Fort Worth Vaqueros | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Wc Predators-Hershey
Ambassadors FC Ohio-Buffalo Stallions
Duluth-Dakota Fusion FC
Flower City Union -Rochester NY FC Academy
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Fort Worth Vaqueros și Arkansas Wolves au marcat primii în National Premier Soccer League al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Fort Worth Vaqueros meciuri și Arkansas Wolves meciuri în cadrul turneului National Premier Soccer League
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Fort Worth Vaqueros și Arkansas Wolves la turneul National Premier Soccer League în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Fort Worth Vaqueros in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Fort Worth Vaqueros in National Premier Soccer League had less than 3 goals
7 / 8 of last matches Arkansas Wolves in all competitions had less than 3 goals
7 / 8 of last matches Arkansas Wolves in National Premier Soccer League had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
9 / 10 din ultimele ei meciuri Fort Worth Vaqueros în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
9 / 10 din ultimele meciuri Fort Worth Vaqueros în National Premier Soccer League s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 8 din ultimele meciuri în toate competițiile Arkansas Wolves nu a pierdut
5 / 8 din ultimele meciuri în National Premier Soccer League Arkansas Wolves nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
9 / 10 din ultimele ei meciuri Fort Worth Vaqueros în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
9 / 10 din ultimele meciuri Fort Worth Vaqueros în National Premier Soccer League s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 8 din ultimele meciuri Arkansas Wolves în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 8 din ultimele meciuri Arkansas Wolves în National Premier Soccer League încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
7 / 10 of last matches Fort Worth Vaqueros in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Fort Worth Vaqueros in National Premier Soccer League scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
5 / 8 of last matches Arkansas Wolves in all competitions scored at least 1 goal
5 / 8 of last matches Arkansas Wolves in National Premier Soccer League scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
6 / 10 of last matches Fort Worth Vaqueros in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Fort Worth Vaqueros in National Premier Soccer League had less than 2 goals
4 / 8 of last matches Arkansas Wolves in all competitions had less than 2 goals
4 / 8 of last matches Arkansas Wolves in National Premier Soccer League had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 din ultimele meciuri Fort Worth Vaqueros în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Fort Worth Vaqueros în National Premier Soccer League , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 8 din ultimele meciuri Arkansas Wolves în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 8 din ultimele meciuri Arkansas Wolves în National Premier Soccer League , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!