Fylkir - Vikingur Reykjavik 29.06.2023 prognoză
Predicții pentru meci
29/06/2023
Fylkir
Vikingur Reykjavik
Coeficienți la momentul publicării prognozei 29.06.2023 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Vikingur Reykjavik | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 11 | 1 | 1 | 30 | 8 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Fylkir | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 3 | 3 | 6 | 19 | 25 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Fylkir și Vikingur Reykjavik la turneul Besta deild în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în Besta deild s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Vikingur Reykjavik în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Vikingur Reykjavik în Besta deild s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Fylkir nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Besta deild Fylkir nu a pierdut
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Vikingur Reykjavik
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în Besta deild încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Fylkir
1 / 10 din ultimele ei meciuri Vikingur Reykjavik în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Vikingur Reykjavik în Besta deild s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
1 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în Besta deild , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Vikingur Reykjavik în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Vikingur Reykjavik în Besta deild , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în Besta deild s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Fylkir în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Vikingur Reykjavik în Besta deild s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
5 / 10 din ultimele meciuri Fylkir în Besta deild s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Vikingur Reykjavik în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Vikingur Reykjavik în Besta deild s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Vikingur Reykjavik în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 29.06.2023 19:40
Cel mai frecvent rezultat intre Fylkir Reykjavik si Vikingur Reykjavik este 1-0 cand Fylkir Reykjavik joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre Fylkir Reykjavik si Vikingur Reykjavik este 1-0. 5 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 12 intalniri cu Fylkir Reykjavik jucate acasa, Fylkir Reykjavik a castigat 8, au fost 2 egaluri in timp ce Vikingur Reykjavik a castigat de 2 ori. Diferenta de goluri a fost de 16-11 in favoarea echipei Fylkir Reykjavik.
In ultimele 26 intalniri, Fylkir Reykjavik a castigat de 13 ori, au fost 6 egaluri, iar Vikingur Reykjavik a castigat de 7 ori. Golaverajul este 34-31 in favoarea Fylkir Reykjavik.
Stiati ca Fylkir Reykjavik a marcat 22% din goluri intre minutele 46-60?
Stiati ca Vikingur Reykjavik a marcat 25% din goluri intre minutele 61-75?
Vikingur Reykjavik nu a pierdut nici un meci din ultimele 8 jucate in deplasare
Fylkir Reykjavik nu a castigat nici un meci in ultimele 3 meciuri jucate impotriva echipei Vikingur Reykjavik.
Fylkir Reykjavik nu a marcat in 0 din 7 meciuri jucate acasa in Urvalsdeild in acest sezon.
Vikingur Reykjavik nu a marcat in 0 din 5 meciuri jucate in deplasare in Urvalsdeild in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Vikingur Reykjavik pentru meciurile jucate in deplasare este: 4-1-0.
Benedikt Gardarsson este golgheterul echipei Fylkir Reykjavik cu 5 goluri. Birnir Snaer Ingason a marcat de 6 ori pentru Vikingur Reykjavik.
Arnor Jonsson are mai multe cartonase galbene (4) decat orice alt jucator de la Fylkir Reykjavik. Logi Tomasson a adunat 4 pentru Vikingur Reykjavik.
Fylkir Reykjavik a primit gol in fiecare din ultimele 17 meciuri.
Fylkir Reykjavik a marcat cel putin un gol in 9 meciuri consecutive.
Vikingur Reykjavik a marcat cel putin un gol in 17 meciuri consecutive.
Fylkir Reykjavik castiga prima repriza din 36% meciuri, Vikingur Reykjavik din 42% meciuri.
Fylkir Reykjavik castiga 36% din reprize, Vikingur Reykjavik castiga 42%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Vikingur Reykjavik.
In ultima intalnire Vikingur Reykjavik a castigat cu o diferenta de 2 goluri.
Cand Fylkir Reykjavik conduce cu 1-0 acasa, castiga in 62% din meciuri.
Cand Vikingur Reykjavik conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 78% din meciuri.
Cand Fylkir Reykjavik este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 40% din meciuri.
Cand Vikingur Reykjavik este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Urvalsdeild, Vikingur Reykjavik este intr-o forma mai buna decat Fylkir Reykjavik
Vikingur Reykjavik's performance of the last 5 matches is better than Fylkir Reykjavik's.
Vikingur Reykjavik a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Fylkir Reykjavik (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Fylkir Reykjavik a castigat 1, Vikingur Reykjavik a castigat 3, 1 remize.
Fylkir Reykjavik inscrie 0.8 goluri intr-un meci impotriva Vikingur Reykjavik si Vikingur Reykjavik inscrie 1.8 goluri impotriva Fylkir Reykjavik (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Fylkir Reykjavik si Vikingur Reykjavik este 2.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Fylkir Reykjavik si Vikingur Reykjavik este 1.
Fylkir Reykjavik inscrie 3 goluri cand joaca acasa iar Vikingur Reykjavik inscrie 2.13 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Stiati ca Fylkir Reykjavik a marcat 21% din goluri intre minutele 31-45?
Vikingur Reykjavik are o serie de 3 victorii consecutive.
Vikingur Reykjavik nu a pierdut in ultimele 4 meciuri.
Stiati ca Vikingur Reykjavik a marcat 23% din goluri intre minutele 16-30?
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!