Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

General Caballero II - Cerro Porteno II 14.09.2025 prognoză

Predicții pentru meci

14/09/2025

General Caballero II

07:00

Cerro Porteno II

Bet:Ambele echipe să înscrie - Nu

Cotele:2.29

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.09.2025 19:41

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
1
1
3

Statistică comparativă

10
Chibrituri
10
6
Câștigă
4
1
Extrage
2
3
Pierderi
4
20
A marcat
10
16
Primit
9
+4
Diferența de goluri
+1
8
Media golurilor din meci
4
2
Goluri marcate pe meci
1
1.6
Goluri primite pe meci
0.9
3.6
Ambele echipe au marcat
1.9
26.6'
Minute/Goluri marcate
46.1'

Cine va câștiga?

General Caballero II
GEN - %
Cerro Porteno II
CER - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

General Caballero II
GEN - 33%
Cerro Porteno II
CER - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

10
Chibrituri
10
6
Câștigă
4
1
Extrage
2
3
Pierderi
4
20
A marcat
10
16
Primit
9
+4
Diferența de goluri
+1
8
Media golurilor din meci
4
2
Goluri marcate pe meci
1
1.6
Goluri primite pe meci
0.9
3.6
Ambele echipe au marcat
1.9
26.6'
Minute/Goluri marcate
46.1'

Sfaturi pentru pariuri

General Caballero II

6 / 10 din ultimele meciuri General Caballero II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

General Caballero II

6 / 10 din ultimele meciuri General Caballero II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor încheiate cu victoria ei

General Caballero II

1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie General Caballero II

Cerro Porteno II

4 / 10 din ultimele ei meciuri Cerro Porteno II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Cerro Porteno II

4 / 10 din ultimele meciuri Cerro Porteno II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor s-a încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

General Caballero II

8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile General Caballero II nu a pierdut

General Caballero II

8 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor General Caballero II nu a pierdut

Cerro Porteno II

1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Cerro Porteno II

Pariați:Dublă șansă - 1X

General Caballero II

2 / 10 din ultimele meciuri General Caballero II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

General Caballero II

2 / 10 din ultimele meciuri General Caballero II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor s-au încheiat la egalitate

General Caballero II Cerro Porteno II

2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate

Cerro Porteno II

3 / 10 din ultimele meciuri Cerro Porteno II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Cerro Porteno II

3 / 10 din ultimele meciuri Cerro Porteno II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor s-au încheiat la egalitate

General Caballero II Cerro Porteno II

2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

General Caballero II

2 / 10 din ultimele meciuri General Caballero II în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

General Caballero II

2 / 10 din ultimele meciuri General Caballero II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Cerro Porteno II

2 / 10 din ultimele meciuri Cerro Porteno II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C1

General Caballero II

3 / 10 din ultimele meciuri General Caballero II în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

General Caballero II

1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie General Caballero II în 2-a repriză

Cerro Porteno II

2 / 10 din ultimele meciuri Cerro Porteno II în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Cerro Porteno II

2 / 10 din ultimele meciuri Cerro Porteno II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1

General Caballero II

2 / 10 din ultimele ei meciuri General Caballero II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

General Caballero II

2 / 10 din ultimele meciuri General Caballero II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor s-a încheiat cu o înfrângere

Cerro Porteno II

3 / 10 din ultimele meciuri Cerro Porteno II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Cerro Porteno II

3 / 10 din ultimele meciuri Cerro Porteno II în Campionatul Paraguayului. Liga rezerviștilor încheiate cu victoria ei

Cerro Porteno II

7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Cerro Porteno II

Pariați:1x2 - C2

Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.09.2025 19:41

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!