George Mason - The George Washington University 28.09.2024 prognoză
Predicții pentru meci
28/09/2024
George Mason
The George Washington University
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
Besta deild
Tor Akureyri-Knattspyrnufelag Reykjavíkur
Kolmonen
Fish United-Ylojarvi United
CE U19
Serbia până la 19 ani-Ucraina până la 19 ani
Premier League
Minsk-Dinamo Minsk
Botola Pro D1
UTS Rabat-Ittihad Riadhi de Tanger
Raja Casablanca-Difaa El Jadida
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru George Mason și The George Washington University la turneul Campionatul Național NCAA Divizia I în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 of last matches George Mason in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches George Mason in Campionatul Național NCAA Divizia I had less than 3 goals
9 / 9 of last matches The George Washington University in all competitions had less than 3 goals
9 / 9 of last matches The George Washington University in Campionatul Național NCAA Divizia I had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
9 / 10 din ultimele meciuri George Mason în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
9 / 10 din ultimele meciuri George Mason în Campionatul Național NCAA Divizia I încheiate cu victoria ei
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie George Mason
6 / 9 din ultimele ei meciuri The George Washington University în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 9 din ultimele meciuri The George Washington University în Campionatul Național NCAA Divizia I s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile George Mason nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Național NCAA Divizia I George Mason nu a pierdut
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie The George Washington University
Pariați:Dublă șansă - 1X
9 / 10 of last matches George Mason in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches George Mason in Campionatul Național NCAA Divizia I scored at least 1 goal
2 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
5 / 9 of last matches The George Washington University in all competitions scored at least 1 goal
5 / 9 of last matches The George Washington University in Campionatul Național NCAA Divizia I scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
4 / 10 of last matches George Mason in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches George Mason in Campionatul Național NCAA Divizia I had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 9 of last matches The George Washington University in all competitions had less than 2 goals
7 / 9 of last matches The George Washington University in Campionatul Național NCAA Divizia I had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 din ultimele meciuri George Mason în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri George Mason în Campionatul Național NCAA Divizia I , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 9 din ultimele meciuri The George Washington University în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 9 din ultimele meciuri The George Washington University în Campionatul Național NCAA Divizia I , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!