Gil Vicente - Alverca 14.03.2026 prognoză
Predicții pentru meci
14/03/2026
Gil Vicente
Alverca
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.03.2026 19:44
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Gil Vicente | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 11 | 8 | 6 | 37 | 25 | 41 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Alverca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 7 | 7 | 11 | 24 | 39 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Copa Paraguay
1 Marzo-Sport Colonial
Argentina. Primera B Metropolitana. Liga de rezervă
CSyD Flandria II-Villa San Carlos II
Meciuri Amicale de club
Witham Town-Erith & Belvedere
Cupa Mondială
Spania-Austria
Meciuri Amicale de club
Dundee II-Peterhead
Besta deild
Vikingur Reykjavik-Knattspyrnufelag Akureyrar
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Gil Vicente și Alverca au marcat primii în Liga Portugal al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Gil Vicente meciuri și Alverca meciuri în cadrul turneului Liga Portugal
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Gil Vicente și Alverca la turneul Liga Portugal în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Gil Vicente în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Gil Vicente în Liga Portugal s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Gil Vicente în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Gil Vicente nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga Portugal Gil Vicente nu au remizat
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Alverca nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga Portugal Alverca nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Gil Vicente în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Gil Vicente în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Alverca în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Alverca în Liga Portugal s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Gil Vicente în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Gil Vicente în Liga Portugal , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Alverca în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Alverca în Liga Portugal , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 10 din ultimele meciuri Gil Vicente în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Gil Vicente în Liga Portugal încheiate cu victoria ei
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Gil Vicente
3 / 10 din ultimele ei meciuri Alverca în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Alverca în Liga Portugal s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Gil Vicente nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga Portugal Gil Vicente nu a pierdut
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Alverca
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.03.2026 19:44
Stiati ca Gil Vicente FC a marcat 30% din goluri intre minutele 31-45? Acesta este cel mai mare procent din liga.
Stiati ca FC Alverca SAD a marcat 38% din goluri intre minutele 76-90?
FC Alverca SAD nu a castigat in ultimele 7 meciuri.
FC Alverca SAD nu a castigat nici un meci din ultimele 6 meciuri jucate in deplasare.
Gil Vicente FC nu a marcat in 2 din 12 meciuri jucate acasa in Liga Portugal in acest sezon.
FC Alverca SAD nu a marcat in 3 din 12 meciuri jucate in deplasare in Liga Portugal in acest sezon.
Murilo De Souza Costa este golgheterul echipei Gil Vicente FC cu 7 goluri. Marko Milovanovic a marcat de 7 ori pentru FC Alverca SAD.
Gil Vicente FC a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
Gil Vicente FC castiga prima repriza din 35% meciuri, FC Alverca SAD din 30% meciuri.
Gil Vicente FC castiga 35% din reprize, FC Alverca SAD castiga 30%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Gil Vicente FC.
In ultima intalnire Gil Vicente FC a castigat cu o diferenta de 4 goluri.
Cand Gil Vicente FC conduce cu 1-0 acasa, castiga in 77% din meciuri.
Cand FC Alverca SAD conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 60% din meciuri.
Cand Gil Vicente FC este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 10% din meciuri.
Cand FC Alverca SAD este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 15% din meciuri.
In Liga Portugal, Gil Vicente FC este intr-o forma mai buna decat FC Alverca SAD
Gil Vicente FC's performance of the last 5 matches is better than FC Alverca SAD's.
In ultimele 3 intalniri, Gil Vicente FC a castigat 1, FC Alverca SAD a castigat 1, 1 remize.
Gil Vicente FC inscrie 1.33 goluri intr-un meci impotriva FC Alverca SAD si FC Alverca SAD inscrie 0.33 goluri impotriva Gil Vicente FC (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Gil Vicente FC si FC Alverca SAD este 1.67.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Gil Vicente FC si FC Alverca SAD este 0.67.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga Portugal.
Gil Vicente FC inscrie 1.21 goluri cand joaca acasa iar FC Alverca SAD inscrie 1.22 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Anul trecut, Gil Vicente FC a fost numarul 14 in clasament cu 23 puncte. Acum sunt numarul 5 cu 41 puncte.
Gil Vicente FC a primit gol in fiecare din ultimele 5 meciuri.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!