Gimnàstic de Tarragona - Eldense 27.09.2025 prognoză
Predicții pentru meci
27/09/2025
Gimnàstic de Tarragona
Eldense
Coeficienți la momentul publicării prognozei 27.09.2025 19:45
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
MLS+
Crew +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
D.C.United +-Crew +
D.C.United +-Minnesota +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-Crew +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Gimnàstic de Tarragona și Eldense au marcat primii în Primera Federacion al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Gimnàstic de Tarragona meciuri și Eldense meciuri în cadrul turneului Primera Federacion
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Gimnàstic de Tarragona și Eldense la turneul Primera Federacion în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în Primera Federacion s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Eldense în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 5 din ultimele meciuri Eldense în Primera Federacion s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Eldense în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Gimnàstic de Tarragona în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în Primera Federacion s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Eldense în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 5 din ultimele meciuri Eldense în Primera Federacion încheiate cu victoria ei
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Eldense
Pariați:1x2 - C2
1 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în Primera Federacion s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Eldense în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 5 din ultimele meciuri Eldense în Primera Federacion s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în Primera Federacion s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
3 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în Primera Federacion s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Eldense în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Eldense în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Gimnàstic de Tarragona în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Gimnàstic de Tarragona în Primera Federacion s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Gimnàstic de Tarragona
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Eldense nu a pierdut
4 / 5 din ultimele meciuri în Primera Federacion Eldense nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 27.09.2025 19:45
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!