Goias Esporte Clube - Coritiba 16.06.2024 prognoză
Predicții pentru meci
16/06/2024
Goias Esporte Clube
Coritiba
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.06.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Goias Esporte Clube | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 5 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Coritiba | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | 6 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Brasilero Seria B
Cuiabá-America Minas Gerais
Fortaleza EC-Associacao Atletica Ponte Preta
Novorizontino-Atletico Clube Goianiense
Londrina-CRB Maceio
Criciuma EC SC-Sport Club do Recife
Goias Esporte Clube-Ceara
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Goias Esporte Clube și Coritiba la turneul Brasilero Seria B în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele ei meciuri Goias Esporte Clube în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 9 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube în Brasilero Seria B s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Coritiba în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 9 din ultimele meciuri Coritiba în Brasilero Seria B încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Coritiba
Pariați:1x2 - C2
7 / 10 of last matches Goias Esporte Clube in all competitions had less than 3 goals
6 / 9 of last matches Goias Esporte Clube in Brasilero Seria B had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Coritiba in all competitions had less than 3 goals
7 / 9 of last matches Coritiba in Brasilero Seria B had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Goias Esporte Clube nu a remizat
7 / 9 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B Goias Esporte Clube nu au remizat
8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Coritiba nu a remizat
7 / 9 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B Coritiba nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 9 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube în Brasilero Seria B încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Goias Esporte Clube
3 / 10 din ultimele ei meciuri Coritiba în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 9 din ultimele meciuri Coritiba în Brasilero Seria B s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele ei meciuri Goias Esporte Clube în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 9 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube în Brasilero Seria B s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Goias Esporte Clube
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Coritiba nu a pierdut
6 / 9 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B Coritiba nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Coritiba în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.06.2024 19:41
Cel mai frecvent rezultat intre Goias GO si Coritiba PR este 1-1. 5 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 13 intalniri cu Goias GO jucate acasa, Goias GO a castigat 5, au fost 4 egaluri in timp ce Coritiba PR a castigat de 4 ori. Diferenta de goluri a fost de 20-18 in favoarea echipei Goias GO.
In ultimele 27 intalniri, Goias GO a castigat de 9 ori, au fost 9 egaluri, iar Coritiba PR a castigat de 9 ori. Golaverajul este 35-34 in favoarea Coritiba PR.
In Brasilero Seria B, Goias GO are 4 victorii consecutive acasa.
Stiati ca Goias GO a marcat 31% din goluri intre minutele 61-75?
Stiati ca Coritiba PR a marcat 30% din goluri intre minutele 0-15?
Goias GO a castigat 5 meciuri consecutive jucate acasa.
Goias GO nu a pierdut in ultimele 6 meciuri jucate acasa.
Coritiba PR nu a castigat nici un meci din ultimele 5 meciuri jucate in deplasare.
Cand a jucat acasa, Goias GO nu a primit nici un gol in acest sezon.
Goias GO nu a marcat in 0 din 4 meciuri jucate acasa in Brasilero Seria B in acest sezon.
Coritiba PR nu a marcat in 3 din 4 meciuri jucate in deplasare in Brasilero Seria B in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Goias GO pentru meciurile jucate acasa este: 4-0-0.
Recordul din acest sezon al echipei Coritiba PR pentru meciurile jucate in deplasare este: 0-2-2.
Marcao Silva este golgheterul echipei Goias GO cu 5 goluri. Matheus Frizzo a marcat de 3 ori pentru Coritiba PR.
Wellinton Matheus este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de Goias GO cu 15 reusite. Lucas Ronier este cel mai bun co-autor pentru Coritiba PR cu (3) reusite.
Goias GO castiga prima repriza din 33% meciuri, Coritiba PR din 28% meciuri.
Goias GO castiga 33% din reprize, Coritiba PR castiga 28%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Goias GO.
In ultima intalnire Goias GO a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Goias GO conduce cu 1-0 acasa, castiga in 87% din meciuri.
Cand Coritiba PR conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 75% din meciuri.
Cand Goias GO este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Coritiba PR este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 6% din meciuri.
In ultimele 5 intalniri, Goias GO a castigat 3, Coritiba PR a castigat 2, 0 remize.
Coritiba PR a pierdut doar 1 din ultimele 4 meciuri in Brasilero Seria B contra Goias GO.
Goias GO a castigat doar 1 din ultimele 4 meciuri in Brasilero Seria B contra Coritiba PR.
Goias GO inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva Coritiba PR si Coritiba PR inscrie 1.2 goluri impotriva Goias GO (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Goias GO si Coritiba PR este 2.2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Goias GO si Coritiba PR este 0.6.
Goias GO inscrie 1.34 goluri cand joaca acasa iar Coritiba PR inscrie 1.27 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!