Goias Esporte Clube până la 20 de ani - Aparecida U20 11.05.2024 prognoză
Predicții pentru meci
11/05/2024
Goias Esporte Clube până la 20 de ani
Aparecida U20
Coeficienți la momentul publicării prognozei 11.05.2024 19:42
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
LigaPro Primera A
Liga Deportiva Universitaria de Quito-Orense Sporting Club
Campionatul Islandei până 19 ani
Fylkir Ellidi până la 19 ani-HK Kopavogur până la 19 de ani
Stjarnan-KFG până la 19 ani-Leiknir KB până la 19 ani
Cupa Mondială
Franţa-Suedia
National Premier Soccer League
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Cupa Chile
Audax Italiano-Palestino
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 of last matches Goias Esporte Clube până la 20 de ani in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Goias Esporte Clube până la 20 de ani in U20 Goiano, 1. Divisao had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Aparecida U20 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Aparecida U20 in U20 Goiano, 1. Divisao had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în U20 Goiano, 1. Divisao s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Aparecida U20 în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Aparecida U20 în U20 Goiano, 1. Divisao s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele ei meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în U20 Goiano, 1. Divisao s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Aparecida U20 nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în U20 Goiano, 1. Divisao Aparecida U20 nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 10 din ultimele ei meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în U20 Goiano, 1. Divisao s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Aparecida U20 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Aparecida U20 în U20 Goiano, 1. Divisao încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în U20 Goiano, 1. Divisao , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Aparecida U20 în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Aparecida U20 în U20 Goiano, 1. Divisao , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Goias Esporte Clube până la 20 de ani în U20 Goiano, 1. Divisao s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Aparecida U20 în U20 Goiano, 1. Divisao s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 11.05.2024 19:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!