Grand Canyon Lopes (Femei) - Arizona Wildcats (Femei) 15.08.2024 prognoză
Predicții pentru meci
15/08/2024
Grand Canyon Lopes (Femei)
Arizona Wildcats (Femei)
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
4. deild
Iþrottafelag Hafnarfjardar-Vængir Jupiters
USL League Two
Birmingham Legion FC 2-Columbus United FC
LigaPro Primera B
Atletico Rojiblanco-Club Deportivo El Nacional
Cumbaya-22 de Julio
Atletico Guayaquil-Club Deportivo El Nacional
Cupa Chile
Huachipato-Club Deportes Concepcion
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Grand Canyon Lopes (Femei) și Arizona Wildcats (Femei) la turneul NCAA Sezon Regular, Feminin în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 7 of last matches Grand Canyon Lopes (Femei) in all competitions scored at least 1 goal
7 / 7 of last matches Grand Canyon Lopes (Femei) in NCAA Sezon Regular, Feminin scored at least 1 goal
4 / 7 of last matches Arizona Wildcats (Femei) in all competitions scored at least 1 goal
4 / 7 of last matches Arizona Wildcats (Femei) in NCAA Sezon Regular, Feminin scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
3 / 7 of last matches Grand Canyon Lopes (Femei) in all competitions had less than 3 goals
3 / 7 of last matches Grand Canyon Lopes (Femei) in NCAA Sezon Regular, Feminin had less than 3 goals
6 / 7 of last matches Arizona Wildcats (Femei) in all competitions had less than 3 goals
6 / 7 of last matches Arizona Wildcats (Femei) in NCAA Sezon Regular, Feminin had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
6 / 7 din ultimele meciuri Grand Canyon Lopes (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 7 din ultimele meciuri Grand Canyon Lopes (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin încheiate cu victoria ei
3 / 7 din ultimele ei meciuri Arizona Wildcats (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 7 din ultimele meciuri Arizona Wildcats (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
6 / 7 din ultimele meciuri în toate competițiile Grand Canyon Lopes (Femei) nu a pierdut
6 / 7 din ultimele meciuri în NCAA Sezon Regular, Feminin Grand Canyon Lopes (Femei) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
6 / 7 din ultimele meciuri Grand Canyon Lopes (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 7 din ultimele meciuri Grand Canyon Lopes (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 7 din ultimele meciuri Arizona Wildcats (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 7 din ultimele meciuri Arizona Wildcats (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 7 of last matches in all competitions Grand Canyon Lopes (Femei) played with a score of 0:0
6 / 7 of last matches in NCAA Sezon Regular, Feminin Grand Canyon Lopes (Femei) played with a score of 0:0
2 / 7 of last matches in all competitions Arizona Wildcats (Femei) played with a score of 0:0
2 / 7 of last matches in NCAA Sezon Regular, Feminin Arizona Wildcats (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!