Granville Rage - Bankstown United FC 10.08.2024 prognoză
Predicții pentru meci
10/08/2024
Granville Rage
Bankstown United FC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.08.2024 19:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Primera Division, Feminin
CA Huracan (Femei)-San Lorenzo de Almagro (Femei)
Campionatul Argentinei. Primera B. Femei
Velez Sarsfield (Femei)-CA Platense (Femei)
Cupa Mondială
Germania-Paraguay
Divizia Secunda
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Granville Rage și Bankstown United FC la turneul NSW League Two în sezonul
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în NSW League Two încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele ei meciuri Bankstown United FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în NSW League Two s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
5 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Granville Rage în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în NSW League Two s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în NSW League Two , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în NSW League Two , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în NSW League Two s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în NSW League Two s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
4 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în NSW League Two s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în NSW League Two s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Granville Rage în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Granville Rage în NSW League Two s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Bankstown United FC în NSW League Two încheiate cu victoria ei
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Bankstown United FC
Pariați:1x2 - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.08.2024 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!