Gremio Esportivo Brasil - Sport Club Internacional 11.02.2023 prognoză
Predicții pentru meci
11/02/2023
Gremio Esportivo Brasil
Sport Club Internacional
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Internacional | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 5 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Gremio Esportivo Brasil | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Gremio Esportivo Brasil și Sport Club Internacional la turneul Gaucho în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Gremio Esportivo Brasil in all competitions had less than 2 goals
10 / 10 of last matches Gremio Esportivo Brasil in Gaucho had less than 2 goals
9 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Sport Club Internacional in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Sport Club Internacional in Gaucho had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Gremio Esportivo Brasil nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Gaucho Gremio Esportivo Brasil nu au remizat
9 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Sport Club Internacional nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Gaucho Sport Club Internacional nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 din ultimele meciuri Gremio Esportivo Brasil în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri Gremio Esportivo Brasil în Gaucho , cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Sport Club Internacional în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Sport Club Internacional în Gaucho , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
7 / 10 of last matches in all competitions Gremio Esportivo Brasil played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Gaucho Gremio Esportivo Brasil played with a score of 0:0
6 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Sport Club Internacional played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Gaucho Sport Club Internacional played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
7 / 10 of last matches in all competitions Gremio Esportivo Brasil played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Gaucho Gremio Esportivo Brasil played with a score of 0:0
6 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Sport Club Internacional played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Gaucho Sport Club Internacional played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
6 / 10 din ultimele ei meciuri Gremio Esportivo Brasil în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Gremio Esportivo Brasil în Gaucho s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Gremio Esportivo Brasil
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Sport Club Internacional nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Gaucho Sport Club Internacional nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Cel mai frecvent rezultat intre Gremio Esportivo Brasil RS si Internacional RS este 0-1. 5 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 7 intalniri cu Gremio Esportivo Brasil RS jucate acasa, Gremio Esportivo Brasil RS a castigat 1, au fost 1 egaluri in timp ce Internacional RS a castigat de 5 ori. Diferenta de goluri a fost de 18-3 in favoarea echipei Internacional RS.
In ultimele 17 intalniri, Gremio Esportivo Brasil RS a castigat de 1 ori, au fost 2 egaluri, iar Internacional RS a castigat de 14 ori. Golaverajul este 36-7 in favoarea Internacional RS.
Stiati ca Internacional RS a marcat 30% din goluri intre minutele 46-60?
Internacional RS nu a pierdut in ultimele 9 meciuri.
Cand a jucat acasa, Gremio Esportivo Brasil RS nu a primit nici un gol in acest sezon.
Internacional RS a marcat cel putin un gol in 7 meciuri consecutive.
Gremio Esportivo Brasil RS castiga prima repriza din 26% meciuri, Internacional RS din 36% meciuri.
Gremio Esportivo Brasil RS castiga 26% din reprize, Internacional RS castiga 36%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (1-1)
Cand Gremio Esportivo Brasil RS conduce cu 1-0 acasa, castiga in 70% din meciuri.
Cand Internacional RS conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 71% din meciuri.
Cand Gremio Esportivo Brasil RS este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Internacional RS este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Gaucho, Internacional RS este intr-o forma mai buna decat Gremio Esportivo Brasil RS
Internacional RS's performance of the last 5 matches is better than Gremio Esportivo Brasil RS's.
Internacional RS a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Gremio Esportivo Brasil RS (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Gremio Esportivo Brasil RS a castigat 1, Internacional RS a castigat 3, 1 remize.
Internacional RS a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Gaucho contra Gremio Esportivo Brasil RS.
Gremio Esportivo Brasil RS a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Gaucho contra Internacional RS.
Gremio Esportivo Brasil RS inscrie 0.6 goluri intr-un meci impotriva Internacional RS si Internacional RS inscrie 1.2 goluri impotriva Gremio Esportivo Brasil RS (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Gremio Esportivo Brasil RS si Internacional RS este 1.8.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Gremio Esportivo Brasil RS si Internacional RS este 0.8.
Niciuna din echipe nu a primit gol in ultimul meci.
Gremio Esportivo Brasil RS inscrie 1.06 goluri cand joaca acasa iar Internacional RS inscrie 0.9 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Gremio Esportivo Brasil RS are o serie de 3 meciuri consecutive fara a primi gol.
Gremio Esportivo Brasil RS are o serie de 3 meciuri cu 0 goluri inscrise.
Internacional RS are o serie de 3 meciuri consecutive fara a primi gol.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Gaucho.
Niciuna din echipe nu a inscris in ultimul meci.
Gremio Esportivo Brasil RS nu a reusit sa marcheze in ultimele 3 meciuri.
Stiati ca Internacional RS a marcat 33% din goluri intre minutele 76-90?
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!