Hakkarigucu Spor (Women) - Galatasaray Istanbul (Women) 02.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
02/05/2026
Hakkarigucu Spor (Women)
Galatasaray Istanbul (Women)
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Galatasaray Istanbul (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 21 | 1 | 3 | 95 | 16 | 64 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Hakkarigucu Spor (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 11 | 4 | 10 | 39 | 29 | 37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
NSW Premier League Rezerve, Feminin
Sydney Olympic FC U23 (Women)-Bulls FC Academy U23 (Women)
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
FK Akron-2 Tolyatti-Zenit - Ijesvsk
Dinamo Barnaul-Kdv Tomsk
Cupa FA
Busan Transportation Corporation-Gijang United FC
Gyeongju KHNP-Seosan Pioneer FC
Pyeongtaek Citizens-Yeoju
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Hakkarigucu Spor (Women) și Galatasaray Istanbul (Women) la turneul Super Lig, Women în sezonul 2025/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 of last matches Hakkarigucu Spor (Women) in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Hakkarigucu Spor (Women) in Super Lig, Women scored at least 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals
9 / 10 of last matches Galatasaray Istanbul (Women) in all competitions scored at least 2 goals
9 / 10 of last matches Galatasaray Istanbul (Women) in Super Lig, Women scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Hakkarigucu Spor (Women) nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Super Lig, Women Hakkarigucu Spor (Women) nu au remizat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Galatasaray Istanbul (Women) nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Super Lig, Women Galatasaray Istanbul (Women) nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 of last matches Hakkarigucu Spor (Women) in all competitions scored at least 3 goals
4 / 10 of last matches Hakkarigucu Spor (Women) in Super Lig, Women had at least 3 goals
9 / 10 of last matches Galatasaray Istanbul (Women) in all competitions scored at least 3 goals
9 / 10 of last matches Galatasaray Istanbul (Women) in Super Lig, Women had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
4 / 10 din ultimele ei meciuri Hakkarigucu Spor (Women) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Hakkarigucu Spor (Women) în Super Lig, Women s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Hakkarigucu Spor (Women)
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Galatasaray Istanbul (Women) nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Super Lig, Women Galatasaray Istanbul (Women) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Hakkarigucu Spor (Women) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Hakkarigucu Spor (Women) în Super Lig, Women s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Galatasaray Istanbul (Women) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri Galatasaray Istanbul (Women) în Super Lig, Women încheiate cu victoria ei
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Galatasaray Istanbul (Women)
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele meciuri Hakkarigucu Spor (Women) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Hakkarigucu Spor (Women) în Super Lig, Women , cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Galatasaray Istanbul (Women) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Galatasaray Istanbul (Women) în Super Lig, Women , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!