Hamburger II - St. Pauli II 13.12.2025 prognoză
Predicții pentru meci
13/12/2025
Hamburger II
St. Pauli II
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Hamburger II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 8 | 4 | 8 | 33 | 33 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. St. Pauli II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 2 | 8 | 10 | 23 | 41 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Super League
Chitipa United-Silver Strikers
Red Lions-CIVO United
Masters FC-Kamuzu Barracks
Mitundu Baptist-Ekhaya
Masters Security-Kamuzu Barracks
Mighty Wanderers-MAFCO
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Hamburger II și St. Pauli II au marcat primii în Regionalliga Nord al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Hamburger II meciuri și St. Pauli II meciuri în cadrul turneului Regionalliga Nord
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Hamburger II și St. Pauli II la turneul Regionalliga Nord în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 of last matches Hamburger II in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Hamburger II in Regionalliga Nord had less than 3 goals
9 / 10 of last matches St. Pauli II in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches St. Pauli II in Regionalliga Nord had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Hamburger II nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Regionalliga Nord Hamburger II nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie St. Pauli II
Pariați:Dublă șansă - 1X
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Hamburger II nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Regionalliga Nord Hamburger II nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile St. Pauli II nu a remizat
4 / 10 din ultimele meciuri în Regionalliga Nord St. Pauli II nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 of last matches Hamburger II in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Hamburger II in Regionalliga Nord had less than 2 goals
4 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches St. Pauli II in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches St. Pauli II in Regionalliga Nord had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri Hamburger II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri Hamburger II în Regionalliga Nord încheiate cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Hamburger II
3 / 10 din ultimele ei meciuri St. Pauli II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri St. Pauli II în Regionalliga Nord s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
6 / 10 of last matches Hamburger II in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Hamburger II in Regionalliga Nord scored at least 2 goals
6 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
2 / 10 of last matches St. Pauli II in all competitions scored at least 2 goals
2 / 10 of last matches St. Pauli II in Regionalliga Nord scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
Cel mai frecvent rezultat intre Hamburg SV II si FC St. Pauli II este 1-1. 6 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 14 intalniri cu Hamburg SV II jucate acasa, Hamburg SV II a castigat 7, au fost 5 egaluri in timp ce FC St. Pauli II a castigat de 2 ori. Diferenta de goluri a fost de 29-16 in favoarea echipei Hamburg SV II.
In ultimele 29 intalniri, Hamburg SV II a castigat de 14 ori, au fost 9 egaluri, iar FC St. Pauli II a castigat de 6 ori. Golaverajul este 53-31 in favoarea Hamburg SV II.
Ultima victorie in deplasare a echipei FC St. Pauli II impotriva echipei Hamburg SV II a fost in 2014.
Sezonul trecut Hamburg SV II a castigat ambele meciuri impotriva echipei FC St. Pauli II (4-2 acasa si 4-1 in deplasare).
Hamburg SV II are o serie de 3 victorii consecutive in Regionalliga Nord.
Stiati ca Hamburg SV II a marcat 21% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca FC St. Pauli II a marcat 27% din goluri intre minutele 31-45?
Hamburg SV II are o serie de 3 victorii consecutive.
Hamburg SV II nu a pierdut in ultimele 6 meciuri.
Hamburg SV II nu a pierdut in ultimele 5 meciuri jucate acasa.
FC St. Pauli II nu a castigat in ultimele 8 meciuri.
FC St. Pauli II nu a castigat nici un meci in ultimele 6 meciuri jucate impotriva echipei Hamburg SV II.
Cand joaca acasa, Hamburg SV II nu a pierdut niciodata cu FC St. Pauli II in ultimele 10 intalniri.
Hamburg SV II nu a marcat in 3 din 9 meciuri jucate acasa in Regionalliga Nord in acest sezon.
FC St. Pauli II nu a marcat in 2 din 9 meciuri jucate in deplasare in Regionalliga Nord in acest sezon.
Leonardo Garcia Posadas are mai multe cartonase galbene (7) decat orice alt jucator de la Hamburg SV II. Sisco Ngambia Dzonga a adunat 6 pentru FC St. Pauli II.
Hamburg SV II a marcat cel putin un gol in 5 meciuri consecutive.
FC St. Pauli II a primit gol in fiecare din ultimele 10 meciuri.
FC St. Pauli II a marcat cel putin un gol in 14 meciuri consecutive.
Hamburg SV II castiga prima repriza din 32% meciuri, FC St. Pauli II din 35% meciuri.
Hamburg SV II castiga 32% din reprize, FC St. Pauli II castiga 35%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Hamburg SV II.
In ultima intalnire Hamburg SV II a castigat cu o diferenta de 2 goluri.
Cand Hamburg SV II conduce cu 1-0 acasa, castiga in 37% din meciuri.
Cand FC St. Pauli II conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 50% din meciuri.
Cand Hamburg SV II este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 33% din meciuri.
Cand FC St. Pauli II este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Regionalliga Nord, Hamburg SV II este intr-o forma mai buna decat FC St. Pauli II
Hamburg SV II's performance of the last 5 matches is better than FC St. Pauli II's.
Hamburg SV II a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri impotriva FC St. Pauli II (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Hamburg SV II a castigat 5, FC St. Pauli II a castigat 0, 0 remize.
Hamburg SV II a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Regionalliga Nord contra FC St. Pauli II.
FC St. Pauli II a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Regionalliga Nord contra Hamburg SV II.
Hamburg SV II inscrie 3 goluri intr-un meci impotriva FC St. Pauli II si FC St. Pauli II inscrie 1 goluri impotriva Hamburg SV II (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Hamburg SV II si FC St. Pauli II este 4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Hamburg SV II si FC St. Pauli II este 1.2.
Hamburg SV II inscrie 2.13 goluri cand joaca acasa iar FC St. Pauli II inscrie 0.94 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Regionalliga Nord.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!