Hansa Rostock - VfL Osnabruck 26.08.2023 prognoză
Predicții pentru meci
26/08/2023
Hansa Rostock
VfL Osnabruck
Coeficienți la momentul publicării prognozei 26.08.2023 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Hansa Rostock | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. VfL Osnabruck | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Hansa Rostock și VfL Osnabruck la turneul Bundesliga 2 în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 din ultimele meciuri Hansa Rostock în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri Hansa Rostock în Bundesliga 2 încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Hansa Rostock
2 / 10 din ultimele ei meciuri VfL Osnabruck în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 3 din ultimele meciuri VfL Osnabruck în Bundesliga 2 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Hansa Rostock în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Hansa Rostock în Bundesliga 2 s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri VfL Osnabruck în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 3 din ultimele meciuri VfL Osnabruck în Bundesliga 2 s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele ei meciuri Hansa Rostock în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Hansa Rostock în Bundesliga 2 s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri VfL Osnabruck în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie VfL Osnabruck
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele meciuri Hansa Rostock în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Hansa Rostock în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri VfL Osnabruck în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 3 din ultimele meciuri VfL Osnabruck în Bundesliga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Hansa Rostock în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Hansa Rostock în Bundesliga 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri VfL Osnabruck în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 3 din ultimele meciuri VfL Osnabruck în Bundesliga 2 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie VfL Osnabruck în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Hansa Rostock nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Bundesliga 2 Hansa Rostock nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile VfL Osnabruck nu a remizat
2 / 3 din ultimele meciuri în Bundesliga 2 VfL Osnabruck nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 26.08.2023 19:40
Pe durata ultimelor 8 intalniri cu Hansa Rostock jucate acasa, Hansa Rostock a castigat 1, au fost 5 egaluri in timp ce VfL 1899 Osnabruck a castigat de 2 ori. Diferenta de goluri a fost de 11-9 in favoarea echipei VfL 1899 Osnabruck.
In ultimele 18 intalniri, Hansa Rostock a castigat de 4 ori, au fost 8 egaluri, iar VfL 1899 Osnabruck a castigat de 6 ori. Golaverajul este 22-19 in favoarea VfL 1899 Osnabruck.
Hansa Rostock are o serie de 4 victorii consecutive.
Hansa Rostock nu a pierdut in ultimele 6 meciuri.
Hansa Rostock nu a pierdut in ultimele 6 meciuri jucate acasa.
VfL 1899 Osnabruck nu a pierdut nici un meci din ultimele 5 jucate in deplasare
Hansa Rostock a marcat cel putin un gol in 11 meciuri consecutive.
VfL 1899 Osnabruck a marcat cel putin un gol in 7 meciuri consecutive.
Hansa Rostock castiga prima repriza din 30% meciuri, VfL 1899 Osnabruck din 43% meciuri.
Hansa Rostock castiga 30% din reprize, VfL 1899 Osnabruck castiga 43%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Hansa Rostock.
In ultima intalnire Hansa Rostock a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Hansa Rostock conduce cu 1-0 acasa, castiga in 80% din meciuri.
Cand VfL 1899 Osnabruck conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 81% din meciuri.
Cand Hansa Rostock este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand VfL 1899 Osnabruck este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 22% din meciuri.
Hansa Rostock's performance of the last 5 matches is better than VfL 1899 Osnabruck's.
Hansa Rostock a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva VfL 1899 Osnabruck (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Hansa Rostock a castigat 2, VfL 1899 Osnabruck a castigat 1, 2 remize.
Hansa Rostock inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva VfL 1899 Osnabruck si VfL 1899 Osnabruck inscrie 1 goluri impotriva Hansa Rostock (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Hansa Rostock si VfL 1899 Osnabruck este 2.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Hansa Rostock si VfL 1899 Osnabruck este 1.2.
Hansa Rostock inscrie 1.38 goluri cand joaca acasa iar VfL 1899 Osnabruck inscrie 2.05 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Anul trecut, Hansa Rostock a fost numarul 8 in clasament cu 6 puncte. Acum sunt numarul 4 cu 6 puncte.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Bundesliga 2.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
VfL 1899 Osnabruck nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
In Bundesliga 2, Hansa Rostock este intr-o forma mai buna decat VfL 1899 Osnabruck
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!