Hapoel Migdal HaEmek - Maccabi Kiryat-Ata Bialik 19.12.2023 prognoză
Predicții pentru meci
19/12/2023
Hapoel Migdal HaEmek
Maccabi Kiryat-Ata Bialik
Coeficienți la momentul publicării prognozei 18.12.2023 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Maccabi Kiryat-Ata Bialik | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Hapoel Migdal HaEmek | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 7 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Kansallinen Liiga, Feminin
VIFK (Femei)-IF Gnistan (Women)
Ykkonen
RoPS-Pallokerho Keski-Uusimaa
Virsliga
Grobina-Tukums 2000
Esiliiga B
Legion Tallinna-Tallinna Kalev II
Kolmonen
PonPa-Kajaanin Palloilijat
Liga 2, Divizia B, Grupa 2
Luki Energia-FC Cherepovets
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Hapoel Migdal HaEmek și Maccabi Kiryat-Ata Bialik la turneul Liga Alef în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri Hapoel Migdal HaEmek în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 5 din ultimele meciuri Hapoel Migdal HaEmek în Liga Alef s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Maccabi Kiryat-Ata Bialik în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 4 din ultimele meciuri Maccabi Kiryat-Ata Bialik în Liga Alef s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 8 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Maccabi Kiryat-Ata Bialik în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Hapoel Migdal HaEmek în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 5 din ultimele meciuri Hapoel Migdal HaEmek în Liga Alef s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Maccabi Kiryat-Ata Bialik în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 4 din ultimele meciuri Maccabi Kiryat-Ata Bialik în Liga Alef încheiate cu victoria ei
1 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Maccabi Kiryat-Ata Bialik
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Hapoel Migdal HaEmek în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 5 din ultimele meciuri Hapoel Migdal HaEmek în Liga Alef s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 8 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Hapoel Migdal HaEmek
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Maccabi Kiryat-Ata Bialik nu a pierdut
3 / 4 din ultimele meciuri în Liga Alef Maccabi Kiryat-Ata Bialik nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele meciuri Hapoel Migdal HaEmek în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 5 din ultimele meciuri Hapoel Migdal HaEmek în Liga Alef , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Maccabi Kiryat-Ata Bialik în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 4 din ultimele meciuri Maccabi Kiryat-Ata Bialik în Liga Alef , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 10 din ultimele meciuri Hapoel Migdal HaEmek în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 5 din ultimele meciuri Hapoel Migdal HaEmek în Liga Alef s-au încheiat la egalitate
1 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Maccabi Kiryat-Ata Bialik în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 4 din ultimele meciuri Maccabi Kiryat-Ata Bialik în Liga Alef s-au încheiat la egalitate
1 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Hapoel Migdal HaEmek nu a remizat
4 / 5 din ultimele meciuri în Liga Alef Hapoel Migdal HaEmek nu au remizat
3 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Maccabi Kiryat-Ata Bialik nu a remizat
2 / 4 din ultimele meciuri în Liga Alef Maccabi Kiryat-Ata Bialik nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 18.12.2023 18:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!