Harkemase Boys - Sparta Nijkerk 13.05.2023 prognoză
Predicții pentru meci
13/05/2023
Harkemase Boys
Sparta Nijkerk
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.05.2023 19:40
Statistică comparativă
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Harkemase Boys și Sparta Nijkerk la turneul Derde Divisie în sezonul
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 8 of last matches Harkemase Boys in all competitions had less than 2 goals
6 / 7 of last matches Harkemase Boys in Derde Divisie had less than 2 goals
3 / 3 of last matches Sparta Nijkerk in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Sparta Nijkerk in Derde Divisie had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
3 / 8 of last matches in all competitions Harkemase Boys played with a score of 0:0
3 / 7 of last matches in Derde Divisie Harkemase Boys played with a score of 0:0
2 / 3 of last matches in all competitions Sparta Nijkerk played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in Derde Divisie Sparta Nijkerk played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
4 / 8 din ultimele meciuri Harkemase Boys în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 7 din ultimele meciuri Harkemase Boys în Derde Divisie s-au încheiat la egalitate
1 / 3 din ultimele meciuri Sparta Nijkerk în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 1 din ultimele meciuri Sparta Nijkerk în Derde Divisie s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 8 din ultimele ei meciuri Harkemase Boys în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 7 din ultimele meciuri Harkemase Boys în Derde Divisie s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C2
2 / 7 din ultimele meciuri Harkemase Boys în Derde Divisie s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 8 din ultimele meciuri în toate competițiile Harkemase Boys nu a pierdut
5 / 7 din ultimele meciuri în Derde Divisie Harkemase Boys nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.05.2023 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!