Hviti Riddarinn - Augnablik Kopavogur 30.06.2023 prognoză
Predicții pentru meci
30/06/2023
Hviti Riddarinn
Augnablik Kopavogur
Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.06.2023 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Augnablik Kopavogur | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 12 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Hviti Riddarinn | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | 18 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Hviti Riddarinn și Augnablik Kopavogur la turneul 3. deild în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Hviti Riddarinn in all competitions had less than 3 goals
8 / 9 of last matches Hviti Riddarinn in 3. deild had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Augnablik Kopavogur in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Augnablik Kopavogur in 3. deild had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 din ultimele meciuri Hviti Riddarinn în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în 3. deild s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
7 / 10 of last matches Hviti Riddarinn in all competitions had less than 2 goals
7 / 9 of last matches Hviti Riddarinn in 3. deild had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Augnablik Kopavogur in all competitions had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Augnablik Kopavogur in 3. deild had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
2 / 10 of last matches in all competitions Hviti Riddarinn played with a score of 0:0
2 / 9 of last matches in 3. deild Hviti Riddarinn played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in all competitions Augnablik Kopavogur played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in 3. deild Augnablik Kopavogur played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
2 / 10 din ultimele meciuri Hviti Riddarinn în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 9 din ultimele meciuri Hviti Riddarinn în 3. deild s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în 3. deild s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
1 / 10 din ultimele meciuri Hviti Riddarinn în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 9 din ultimele meciuri Hviti Riddarinn în 3. deild s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în 3. deild s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.06.2023 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!